Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
strana: 123 4
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 20:24
A Už je doopravdy konec, Dortmund vyhrál po zásluze 3:1. Bayern se už nedokázal prosadit a Dortmund si pojistil náskok v čele tabulky.
Osobní profil 123vlado | 26.02.2011 20:24
věřil jsem,že Bayern konečně zabere, ale ....
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 20:21
Zdálo se, že zápas skončil, ale rozhodčí navázal míčem rozhodčího a ještě se hraje.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 20:20
vloudilo se pár chyb, omluva.
Začala 90. minuta, odešel i střelec druhéhé góluz Dortmundu Sahin. Zdá se, že je rozhodnuto.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 20:18
Převaha Rennes pokračuje i v 60. minutě. V první čtvrthodině druhého poločasu jsme viděli tři velké šance, brankář Lens však chytá výborně.
Osobní profil 123vlado | 26.02.2011 20:15
nenápadná akce a mohlo to být 1 : 4.... pořád mám alelepší obrázek z live spojení Discovery a ISS ....
Osobní profil 123vlado | 26.02.2011 20:12
tlačí sice pěkně, ale pořád tomu něco chybí ....
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 20:10
Bayern se nadechuje k závěrečnému náporu. Kroosova střela skončila jen těsně vedle.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 20:07
V Rennes mezitím začal druhý poločas.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 20:04
Střelec vedoucího gólu Dortmundu Barrios odchází, přišel Blaszczykowski.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:55
Bayern je na Eurosportu 2
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:51
Dortmund zvyšuje své vedení na 1:3! Hummels přesnou hlavičkou po rohu trefil šibenici domácí branky. To všechno v 61. minutě.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:48
V Rennes skončil první poločas, domácí vedou nad Lens po zásluze 1:0.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:40
Velký závar před brankou Lens, ale hosté se ubránili.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:36
V Mnichově začal druhý poločas.
V Rennes je za námi půlhodina, hraje se za převahy domácích, ti ale kromě gólu zatím výrazněji branku soupeře neohrozili.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:21
V této chvíli hraje na plný zisk kombinace tipů 2 - 1. Tuto kombinaci mají Agüero, Foe a Pimpong. Ve druhé lize nikdo.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:19
V Mnichově je poločas. Je to výborný zápas, s šancemi na obou stranách, v tempu a s nasazením. Domácí Bayern zatím prohrává 1:2.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:17
Byla to vydařená střela asi z 25 m.
Osobní profil Harúvan | 26.02.2011 19:16
V Rennes se domácí ujali vedení. Po hezké individuální akci střílí Boukari přesně k tyči. Rennes vede 1:0.