Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2022 - 2023

Los semifinále

publikováno 12.04.2023

Jestliže si fotbalisté mauritijského FC Union Flacq přáli, aby se podívali ještě jednou do Bhútánu, los jejich přání vyslyšel. Flacq se v semiífinále střetne s FC Phuenccholing. Ve druhém zápase se v sikkimském derby střetnou Geyzing Glaciers s FC Gangtok, takže Sikkim má jisté místo ve finále.

Los dopadl takto:

Geyzing Glaciers - FC Gangtok

FC Phuenccholing - FC Union Flacq

První zápasy se hrají v termínu 20. - 22. dubna, odvety 4. - 6. května. Finále bude 1. června v Serravalle.

FC Union Flacq tak napodobí fotbalisty Manchesteru United, kteří ve vyřazovací části Evropské ligy budou hrát potřetí proti španělskému týmu. A to ještě ve skupinové fázi hráli rovněž se španělským týmem.