Úvod » Fotbal » liga Moravy

2. kolo na Moravě

publikováno 30.08.2022

Ve druhém kole ligy byl největší zájem o utkání dvou nejlepších týmů uplynulé sezóny. Zápas v Crhově měl neuvěřitelný průběh - domácí začali ve výborném světle a po 25 minutách vedli 4:0. Ale Vikantičtí se nevzdali. Začali bojovat a postupně ztrátu stahovali. V 80. minutě vyrovnal Puč a tentýž hráč se postaral v 87. minutě o obrat, který čekal málokdo. Puč nastoupil na hřiště v 25. minutě, kdy vystřídal Čapouna a hosté začali hrát na tři útočníky. Ve druhém sobotním zápase vedla Temenice nad Ramzovou 2:0, ale o vedení přišla, hosté během čtyř minut dokázali v závěru vyrovnat. Nedělní zápasy v dešti přinesly jen málo fotbalu. Na Rejvízu bylo hřiště na hranici regulérnosti a domácí se rozešli s Vernířovicemi nerozhodně. Obě branky padly už v prvním poločase. Ve druhém se už v loužích moc nedalo dělat a diváci už gól neviděli. V Cotkytli padl jediný gól. Domácí Dynamo porazilo nováčka z Bukovic 1:0, prosadil se Bosák. Dynamo Cotkytle je tak jediným týmem, který dosud neztratil body a po dvou kolech vede tabulku.

8. Bukovice 2 0 0 2 0:2 0

Příští kolo: Vikantice - Bukovice, Vernířovice - Cotkytle, Ramzová - Rejvíz, Crhov - Temenice.