Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2021 - 2022

Repríza finále nebude

publikováno 13.05.2022 (aktualizováno 14.05.2022)

Odveta na Andamanech nevyšla loňskému semifinalistovi Sentinelu, který doháněl proti Geyzingu jednogólovou ztrátu. Sentinel ale vydržel hrát se sikkimským soupeřem rovnocennou partii jen necelou půlhodinu. V úvodu domácí sice byli aktivní, ale po čtvrthodině už se častěji začalo jiskřit před Prdivadirou a po půlhodině už domácí prohrávali, když se parádně trefil střelec z velkých vzdáleností Birandra. Sentinelu se nedařilo ani po změně stran, Geyzing v dešti a velkém dusnu kontroloval hru, a když dvacet minut před koncem Fisher po slalomu mezi obránci zvýšil, bylo jasné, že Sentinel loňský úspěch nezopakuje. V závěru sice snížil střídající Chikchir-ori, ale víc toho domácí nezvládli. Nicméně i postup do semifinále je pro Sentinel, který letos v lize nehraje v dobré formě, úspěchem.

Obhájce trofeje Phuenccholing v Mohlokulu jednogólovou ztrátu nedohnal, a tak si lesothský tým nečekaně zahraje finále. To uspořádá maledivské Male, hlavním rozhodčím bude Uttrum z Andaman.

Sentinel Jets - Geyzing Glaciers 1:2 (0:1)

26. Birandra 0:1
  71. Fisher 0:2
82. Chikchir-ori 1:2

Rozhodčí Varma (BHU) /1/. Hráno 6. 5. v Port Blair, 576 diváků. První zápas 1:2, postupuje Geyzing Glaciers.

Sentinel: Prdivadira - Lele, Uku, Gmzooh, Okun (75. Kaka) - Jannananah (65. Chikchir-ori), Hwogh, Kwyaho - Onger (87. Tralala), Kaah, Bhgwar

Geyzing: Yebal - Birandra, Lingey, Lepkolakhyat, Nyinchol - M. Landip, Dingey, Sumatra (69. K. Lepcha) - Pupook, S. Landip (76. Chungpok), Fisher

Mohlokulu FC - FC Phuenccholing 3:1 (3:0)

19. Ukundele 1:0
22. Mofolo 2:0
25. Ukundele 3:0
  25. Choptuling ŽK
64. Pokhrel 3:1

Rozhodčí Mohutu /MRI)  /0/, 1492 diváků. Hráno 7. 5. v Mohlokulu. První  zápas 1:0, postupuje Mohlokulu FC.

Mohlokulu: D. Mokhele - Muputu (73. Tsabedze), Telle, Bwluwi, Matuidi - Tuhatuha, Kirimbagali, Mofolo (67. Serumane) - Ukiundele, Vozka, Lembanalembu (85. Wani)

Phuenccholing: Tshering - Lalpiliantok, Zidang, Kishwar, Thagore (82. Danang)- Choptuling, Min Taun, Dorjee (46. Naltchema)- Su Wan, Peshung (46. Pokhrel), Wangyak