Andaman Super League - 8. kolo

publikováno 09.05.2022

Jak vedoucí tým Eleven Shooters, tak jejich pronásledovatel Port Blair Uppers  v 8. kole bodovaly naplno a zdá se, že se o titulu rozhodne mezi nimi. Uppers v souboji s Garacharamou začali velmi dobře, už ve 14. minutě vedli 2:0 a zdálo se, že o výsledku je rozhodnuto. Hosté se ale nevzdali, vyrovnali hru a po změně stran i skóre, když se v krátké době po sobě prosadil Nyingtam a veterán Hullock. Domácí spasil po třech minutách Maledivec Paluhadhoo a Uppers nakonec cenné vítězství uhájili. O něco snazší práci měli Shooters, kteří přivítali Sentinel. Tomu se v lize nedaří, což se potvrdilo i v tomto utkání. Domácím stačily dva góly z první půle na pohodlné vítězství, Sentinel se ani po změně stran nedokázal prosadit proti dobře organizované hře domácích. Týmem jara je Nachuge. To dosud ve třech kolech neztratilo ani bod a dosáhlo skóre 12:1. Tentokrát hráči Nachuge řádili na Rutlandu, kde domácím nasázeli půltucet gólů. Střelecky se zaskvěl autor hattricku Nakul Manore, dvakrát se prosadil i guamský obránce Dorong, který se tak dotáhl na Nashwu v čele tabulky střelců. Jediný gól domácích vstřelil sikkimský reprezentant Prakottri. Nachuge se tak z posledního místa po polovině soutěže vyhouplo už na 3. místo a stále má teoretickou šanci i na zisk titulu.

Port Blair Uppers - Garacharama FC 3:2 (2:0)

11. Kochichundry 1:0, 14. Digo-digo 2:0, 66. Nyingtam 2:1, 74. Hullock 2:2, 77. Paluhadhoo 3:2

Eleven Shooters - Sentinel Jets 2:0 (2:0 /+1/

6. Shahanakokooty 1:0, 29. Uchchiprasane 2:0

Rutland Snakers - Nachuge Typhoons 1:6 (0:2)

27. N. Manore 0:1, 37. Dorong 0:2, 58. Dorong 0:3, 65. Prakottri 1:3, 72. N. Manore 1:4, 81. Nhgrm 1:5, 82. N. Manore 1:6

1. Eleven Shooters 8 5 2 1 20:13 17
2. Port Blair Uppers 8 5 1 2 17:19 16
3. Nachuge Typhoons 8 3 3 2 20:12 12
4. Garacharama FC 8 2 2 4 12:14 8
5. Sentinel Jets 8 2 1 5 12:15 7
6. Rutland Snakers 8 2 1 5 7:15 7