Andaman Super League - po 7. kole

publikováno 19.04.2022

Andamanská superliga má za sebou dvě kola odvet a na čele stále zůstává dvojice Eleven Shooters a Port Blair Uppers.Nedaří se Sentinelu, který dokonce po 6. kole klesl na poslední místo, ale v 7. kole zabojoval a opět se posunul zpět do výkonnostní skupiny B.

V 6. kole došlo na souboj lídrů superligy. Na hřišti vedoucích Uppers domácí dlouho se Shooters prohrávali, když v první půli dovolili skórovat Rajamananimu a Nashwovi, po změně stran ale domácí přidali, Paluhadhoo v 70. minutě snížil a pět minut před koncem srovnal Trawindraswamy. Sezóna zatím příliš nevychází Rutlandu, který se trápí v koncovce, i když soupiska před sezónou s útočníky Kaahem, Siyakprasem a Mali-a-linim slibovala silnou ofenzivu. V 6. kole Rutland doma bez branek remizoval s Garacharamou. Důležitý souboj se hrál mezi Nachuge a Sentinelem, kterým se rovněž tolik nedaří. Nachuge zvítězilo přesvědčivě 3:0 a poslalo svého soupeře na dno tabulky.

Také v 7. kole Nachuge potvrdilo jarní formu a stejně jako v předchozím kole nastřílelo tři góly, tentokrát do sítě brankáře Gwoha z vedoucího Port Blair Uppers. A protože hosté skórovat nedokázali, zrodil se překvapivý výsledek. Nachuge tak z posledního místa po první části rázem poskočilo na 3. místo. Ani Rutland neprotrhl střeleckou mizérii. Na Sentinelu sice Snakers měli několik šancí, ale zkušeného Prdivadiru překonat nedokázali. V nervózním zápase nakonec rozhodl jediný gól, který vstřelil domácí asi sedmnátiletý nebo možná už osmnáctiletý velký talent Kaka, který ve své první sezóně v A týmu skóroval už potřetí. Zaváhání Uppers využili Eleven Shooters, kteří v derby na hřišti Garacharamy dvakrát prohrávali, ale nakonec dokázali otočit skóre a po vítězství 4:2 se po třech kolech opět vrátili na čelo tabulky. Jedním gólem přispěl také maledivský útočník Nashwa, který je příjemným překvapením v dresu Shooters, na kontě má už pět gólů a vévodí tabulce střelců.

6. kolo

Port Blair Uppers - Eleven Shooters 2:2 (0:2)

12. Rajamanani 0:1, 41. Nashwa 0:2, 70. Paluhadhoo 1:2, 85. Trawindraswamy 2:2

Rutland Snakers - Garacharama FC 0:0

Nachuge Typhoons - Sentinel Jets 3:0 (2:0)

26. Nhgrm 1:0, 31. Nhgrm 2:0, 79. Nakul Manore 3:0

7. kolo

Nachuge Typhoons - Port Blair Uppers 3:0 (2:0)

2. Lalima 1:0, 13. Dorong 2:0, 65. Krkbrk 3:0

Sentinel Jets - Rutland Snakers 1:0 (0:0)

84. Kaka 1:0

Garacharama FC - Eleven Shooters 2:4 (2:2)

14. Hullock 1:0, 25. Nashwa 1:1, 33. Biraneshtra 2:1, 36. Chauhapattandhya 2:2, 59. Shahanakokooty 2:3, 78. Shahasrabuddhe 2:4.

1. Eleven Shooters 7 4 2 1 18:13 14
2. Port Blair Uppers 7 4 1 2 14:17 13
3. Nachuge Typhoons 7 2 3 2 14:11 9
4. Garacharama FC 7 2 2 3 10:11 8
5. Sentinel Jets 7 2 1 4 12:13 7
6. Rutland Snakers 7 2 1 4 6:9 7