Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2021 - 2022

Los semifinále

publikováno 15.04.2022

Čtyři postupující týmy ze čtyř různých zemí se po dlouhé době sešly v osudí semifinálového losu Poháru FIFAC, což se stalo možná poprvé. Los tak byl velmi jednoduchý, nemohly se sejít dva týmy z jedné země. Obhájce titulu bude hrát s překvapením čtvrtfinále lesothským Mohlokulu, začíná doma. Ve druhé dvojici bude hrát Geyzing Glaciers se Sentinelem Jets. První zápasy jsou naplánována už na příští týden 20. - 22. dubna. Odvety budou 5. - 7. května. Už bylo stanoveno, že zápas Mohlokulu - Phuenccholing se bude hrát v sobotu 7. května, rozhodčím bude mauricijský Mohutu.

Přehledně: 20. - 22. 4. :  FC Phuenccholing - Mohlokulu FC

Geyzing Glaciers - Sentinel Jets

Odvety 5. - 7. 5.:             Mohlokulu FC - FC Phuenccholing

Sentinel Jets - Geyzing Glaciers

Bylo také vylosováno, že domácím týmem v zápisu ve finále bude vítěz druhé dvojice, tedy Sentinel nebo Geyzing.