Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2021 - 2022

Pohár FIFAC 2021 - 2022

publikováno 19.08.2021

Los 1. kola

Se zpožděním, ale s dostatečným předstihem bylo vylosováno 1. kolo Poháru FIFAC ročníku 2021 - 2022. Začátek soutěže byl posunut až do poloviny září. První kolo se bude hrát v termínu 16. - 18. 9., odvety pak 30. 9. - 2. 10.

Pětice postupujících do druhého kola byla částečně nasazením, částečně losem určena takto: Geyzing Glaciers a Sherpa Club Gangtok (SIK), FC Phuenccholing a Paro Druks (BHU), Ywei Laputta (BIR). Ostatní se střetnou v 1. kole.

Nachuge Typhoons - FC Maseru

Sentinel Jets - Mahamba Stars

Falam Tigres - BTH Teyateyaneng

Mohlokulu FC - Barlow United

Dřevař Vernířovice - AC Valdragone

Calcio Fiorentino - FC Croydon

Albion Black Aces - Nova Vikantice

Shwebo Pyas - Olympique Chamarel

FC Gangtok - Lokomotiva Potůčník

Bjakar Rangers - Rutland Snakers

FC Mbabane - Monte Giardino

Týmy Mahamba Stars a Monte Giardino zvítězily v domácím poháru, ale zároveň sestoupily do druhých lig. Jejich soupeři tak budou mít snadnější práci, týmy budou zařazeny do výkonnostního koše C.

Termíny 2. kola Poháru FIFAC: 1. zápasy 28. - 30. 10. , odvety 11. - 13. 11.