Semifinálové odvety přinesly napínavé souboje, ve kterých vybojovaly postup týmy, od kterých se to moc nečekalo.

Nachuge Typhoons - Sentinel Jets 3:4 (0:4)

36. Nhgrm ŽK
62. Kabbadi (Kottamalupattna) 1:4
67. N. Manore (A. Manore) 2:4
72. Nandesh (N. Manore) 3:4

Rozhodčí Poserdon (GUM) /0/. Hráno 6. 5. v Nachuge, 198 diváků. První zápas 3:2, postupuje Sentinel Jets.

Nachuge: Jaragoor - Kottamalupattna, Dorong, Nhgrm, S. Manore (82. Divindaloo) - Kamdesh (46. Nandesh), A. Manore, Bolt - Krkbrk (46. Kabbadi), N. Manore, Kochichundry

Sentinel: Prdivadira - Lele, Uku, Gmzooh, Okun - Jannananah, Bhgwar, Hwogh - Jango, Jango-jango (75. Chikchir-ori), Kwyaho (81. Ekene-ori, 89. Chipkoroo)

V andamanském souboji mezi Nachuge a Sentinelem byli favoritem domácí, nejen proto, že vedou domácí soutěž, ale i díky vítězství na půdě soupeře. Jenže utkání se odvíjelo úplně jinak, než se čekalo. Nachuge začalo vlažně, zato soupeř do zápasu vlétl bez respektu, vytvořil si pár dobrých šancí a po dvaceti minutách otevřel Jango skóre. O chvíli později už to bylo o dva góly, když parádní střelou Hwogh nedal Jaragoorovi šanci. A když za další čtyři minuty Bhgwar využil zmatku v domácí obraně a přidal třetí gól, s domácími to vypadalo špatně. A to ještě nebylo vše - do rozhozené obrany pronikl Jango a přidal další gól. Nachuge dohrálo poločas v útlumu a bylo rádo za přestávku. Ta byla v domácí šatně hodně hlučná. Do druhé půle poslali domácí trenéři dvě nové tváře a obraz hry se změnil. Sentinel se zatáhl a domácí si vybudovali převahu. Po hodině hry se poprvé v sezóně prosadil mladý Kabbadi, který vystřídal neviditelného Krkbrka, a o pět minut později přidal druhý gól Nakul Manore po nezištné přihrávce svého dvojčete Ashwina. A když necelých dvacet minut před koncem střídající Nandesh snížil na 3:4, začali domácí věřit, že přidají postupový gól. Soupeř k tvrdému bránění přidal i prvky zdržování, domácí hráči pak začali více kazit, přesto nebyli daleko od vyrovnání, když ve velké šanci Kabbadi zbrkle přestřelil odkrytou branku. Sentinel nakonec potřebné vedení udržel a vybojoval nečekaný postup do finále.

82. Basmathi ŽK

Rozhodčí Kanoor (MDI) /1/. Hráno 7. 5. v Geyzingu, bez diváků. První zápas 1:2, postupuje FC Phuenccholing.

Geyzing: Yebal - Birandra, Lingey (46. Basmathi), Lazuluk, Nyinchol - M. Landip, Riberi, Answari - Pupook (84. Chakragurung), S. Landip, Dingey (46. Sumatra)

Phuenccholing: Tshering - Lalpiliantok, Zidang, Rampa, Thagore - Nyindrak (62. Choptuling), Kishwar, Wangyak - Drukpa (76. Biraneshtra), Pokhrel (87. Shar Pei), Rajandramani

V Geyzingu usilovali domácí o smazání gólové ztráty z Phuenccholingu, ale první komplikace přišla už den před zápasem, kdy byl v Sikkimu vyhlášen kvůi zhoršující se pandemické situaci lockdown a tak zápas musel být odehrán bez diváků. Možná právě chybějící divácká kulisa byla jednou z příčin, proč se domácím první půle vůbec nevydařila. Hráči působili malátně a bez energie, čehož soupeř dokázal využít už v 19. minutě, kdy se po sklepnutí míče Drukpou prosadil nehlídaný Rajandramani a otevřel skóre. Domácím se nedařil přechod do útoku, často ztráceli míče a nechávali soupeři až příliš prostoru. Ale ani Phuenccholing nehrál nijak oslnivě, takže hra neměla nijak valnou úroveň. Asi rozhodující moment přišel pět minut před koncem poločasu, kdy si domácí obrana nepohlídala Drukpu, který využil centr Wangyaka a zblízka překonal Yebala podruhé. Znamenalo to, že Geyzing k postupu potřeboval vstřelit čtyři góly. Po změně stran se hra domácích přece jen zlepšila, hráči přidali na důrazu v napadání a postupně získali převahu, kterou také korunovali góly. Nejprve překonal Tsheringa Mandip Landip, pak se po pěkné spolupráci se Sandipem Landipem prosadil i Pupook, a když Sumatra přesným centrem našel opět Mandipa Landipa, který hlavou překonal Tsheringa, měli domácí zhruba čtvrthodinu na vstřelení postupového gólu. Jenže přišla velká chyba v rozehrávce a brejk soupeře, který chladnokrevně proměnil Kishwar a rozhodl tak o nečekaném postupu Phuenccholingu. Ten zažívá opravdu rozporuplnou sezónu - v lize z osmi zápasů nedokázal ani jeden vyhrát, naproti tomu v Poháru FIFAC bude bojovat o cennou trofej.