Úvod » Fotbal » ostatní ligy

Andaman Super League - 8. kolo

publikováno 11.05.2021

Nachuge je opět o krok blíž k obhajobě titulu. Ve šlágru kola Typhoons hostlli Rutland, který po aktivním úvodu poslal do zaslouženého vedení v 19. minutě Zhaba, když dorazil za Jaragoorova záda střelu Fishera. Domácí inkasovaný gól nakopl a po půlhodině hry se mezi stopery prosadil vysoký Krkbrk, který hlavou o tyč překonal Seru. Nachuge o výsledku rozhodlo nástupem do druhé půle. Už po čtyřech minutách zaskočil Seru v brance Kevin Manore přesnou falšovanou střelou k levé tyči a tentýž hráč o deset minut později pronikl do šestnáctky a technickou střelou zvýšil na 3:1. Když pak o pět minut později skóroval také Divindaloo, Rutland již odpověď nenašel. Další z pronásledovatelů Sentinel nečekaně kopýtl na hřišti Garacharamy a prakticky ztratil šanci na svůj první titul. Sentinelu se nedařilo prosadit se proti zhuštěné domácí obraně a nepomáhala ani obvyklá tvrdost ostrovanů. O výsledku se rozhodlo sedm minut před koncem, když Prdivadiru prostřelil z těžkého úhlu pravý obránce Antsomanalamy. V městském derby mezi Uppers a Eleven Shooters s dařilo lépe domácím Uppers, kteří vyhráli zaslouženě 2:0. Obě branky obstaral někdejší reprezentant Netutakkaam.

Nachuge Typhoons - Rutland Snakers  4:1 (1:1)

18. Zhaba 0:1, 30. Krkbrk 1:1, 49. Kevin Manore 2:1, 59. Kevin Manore 3:1, 66. Divindaloo 4:1

Garacharama FC - Sentinel Jets 1:0 (0:0)