Andaman Super League - 7. kolo

publikováno 25.04.2021

Vedoucí trio si i po sedmém kole zachovalo odstup před pronásledovateli, ba ještě jej zvýšilo, protože jak Nachuge, Tak Rutland vyhrály. Pouze Sentinel ztratil body s Uppers. Nachuge hrálo na stadiónu Eleven Shooters a od začátku prokazovalo, že má lepší formu, než soupeř. Bylo to patrné zejména v první půli, kterou Typhoons ovládli i přes některé změny v základní sestavě a zaslouženě vedli o dva góly. Po změně stran sice Shahanakokooty brzy snížil, ale Divindaloo, který dostal v útoku přednost před Jebubu i Nakulem Manore svým druhým gólem mužstvo uklidnil. Domácí už jen v závěru snížili zásluhou Ayuwara.
Rutland hostil poslední Garacharamu a byl jasně lepším týmem. Už v 9. minutě otevřel skóre Mali-a-lini, v polovině poločasu se prosadil Oody. Také po změně stran domácí dominovali a dalšími dvěma góly si vylepšili skóre v boji o titul. Důležité body ztratil Sentinel doma proti Uppers. První polovinu domácí doslova odchodili a nebylo tak překvapením, že dvakrát inkasovali. Teprve po změně stran Jets ožili a brzy vyrovnali, přes velký tlak, ale vítězný gól už nepřidali. V největší šanci trefil před prázdnou brankou Tralala jen spoluhráče Jalalu.
Příští kolo hodně napoví, Nachuge hostí Rutland a v případě výhry budou domácí krůček od obhajoby titulu.

Eleven Shooters - Nachuge Typhoons 2:3 (0:2)

21. Divindaloo 0:1, 24. Kamdesh 0:2, 48. Shahanakokooty 1:2, 60. Divindaloo 1:3, 84. Ayuwar 2:3

Sentinel Jets - Port Blair Uppers 2:2 (0:2)

16. Yanjanjarupattne 0:1, 45. Na Pij 0:2, 55. Gmzooh 1:2, 66. Jango 2:2

Rutland Snakers - Garacharama FC 4:0 (2:0) /+1/

9. Mali-a-lini 1:0, 24. Oody 2:0, 46. Ojebe 3:0, 89. Zhaba 4:0

1. Nachuge Typhoons 7 5 1 1 13:8 16
2. Rutland Snakers 7 5 0 2 15:7 15
3. Sentinel Jets 7 4 1 2 11:9  13
4. Eleven Shooters 7 2 1 4 8:11 7