Úvod » Fotbal » ostatní ligy

Andaman Super League - 4. kolo

publikováno 24.10.2020

Po 4. kole nezůstal v tabulce kámen na kameni s výjimkou posledního místa Port Blai Uppers. Ti sice dokázali poprvé vyhrát, když zdolali Garacharamu 2:1, ale o jediný gól ve skóre zaostávají za svým soupeřem na dně tabulky. Nedařilo se doposud vedoucím týmům. Sentinel byl druhý v tabulce, ale nedokázal využít domácího prostředí a v dramatickém utkání podlehl Nachuge 1:2. Rozhodovalo se až v závěru. Na Kamdeshův gól dokázal odpovědět domácí Hwogh, ale nakonec se radovali hosté, když šest minut před koncem krásnou střelou překonal Prdivadiru Dorong a zajistil Nachuge vítězství a posun z 5. na 2. místo tabulky. Sentinel se po dvou porážkách v řadě propadl už na 4. místo. Vedoucí Rutland zajížděl na hřiště Eleven Shooters a také tady se rozhodovalo až ve druhém poločase. Domácí poslal do vedení Siyakprase, ale brzy vyrovnal Ojebe. Shooters ale byli lepším týmem a zaslouženě vstřelili čtvrt hodiny před koncem vítězný gól, o který se postaral Bhútánec Jigme. Shooters se tak vyhoupli na čelo tabulky, která je ale nesmírně vyrovnaná, pouhé tři body dělí vedoucí tým od posledního. Také střelecky jsou všechny týmy vzácně vyrovnané - pět z nich nastřílelo pět branek, což je hodně málo, celkový průměr je pouze asi 2,6 branky na zápas.

Sentinel Jets - Nachuge Typhoons  1:2 (0:0)

67. Kamdesh 0:1, 75. Hwogh 1:1, 84. Dorong 1:2

Eleven Shooters - Rutland Snakers 2:1 (0:0)

47. Siyakprase 1:0, 50. Ojebe 1:1, 74. Jigme 2:1

Port Blair Uppers - Garacharama FC 2:1 (2:0)

5. Lalima 1:0, 36. Ramshedchaharishwan 2:0, 80. Jejego 2:1

1. Eleven Shooters 4 2 1 1 5:4 7
2. Nachuge Typhoons 4 2 1 1 5:5 7