Úvod » Fotbal » liga Moravy

3. kolo ligy - Rejvíz se osamostatnil na špici

publikováno 25.09.2020

Šlágrem 3. kola ligy Moravy byl zápas dvou vedoucích mužstev. Rejvíz po boji zdolal nováčka z Vernířovic. Poločas vyhrál díky dvěma gólům Šutra 2:0, ale hosté po změně stran ožili a podařilo se jim vyrovnat. V hektickém závěru rozhodl v 89. minutě Koník dalekonosnou ranou. Hostím se nelíbilo, že Koník pořed gólem odstavil bránícího Mahawataka, ale rozhodčí byl neoblomný a navíc udělil Mahawatakovi žlutou kartu. Důležitou výhru slaví Pekařov, který doma rozstřílel Ramzovou 5:1. Rozhodlo se už v prvním poločase, kdy domácí dali čtyři branky. Po změně stran tempo pokleslo, domácí ještě inkasovali a stáhli se do obrany. ale poslední slovo měl domácí hráč Pálenka, který hlavou poslal míč do pravého dolního rohu Šerákovy branky. V Potůčníku se hrálo derby s Vikanticemi, které se Lokomotivě vůbec nevydařilo. Ani Vikantice nepodaly nijak oslnivý výkon, ale stačilo to na snadnou výhru 4:1. Dobře se zapsal Miloš Kovařík, který dal dvě branky. Zvláště ta poslední na 1:4 byla ukázková, když Kovařík obešel několik protihráčů i svého kolegu z útoku Masálka a kolem brankáře skoroval. Dobrý zápas se hrál v Temenici, která si vyšlápla na úřadujícího mistra z Klepáčova a slaví výhru 4:2. Hosté sice po vedoucí brance domácího Jawwana dokázali skore otočit, ale závěr patřil opět Temenici.

Druhá liga

Baník Nedvězí v souboji dvou exligistů porazil Krásné a upevnil si vedení v tabulce. Před druhými Bukovicemi má už čtyřbodový náskok. Na konci tabulky poprvé bodovala Štolnava, která si dovezla cenný bod z Přemyslova, nicméně stále uzavírá tabulku.

Přehled výsledků:

Bukovice - Pobučí 1:1 (0:0)

77. Zedník 0:1, 80. T. Šurek 1:1. Rozhodčí Držmíšek /1/, 149 diváků.

Nedvězí - Krásné 2:1 (1:0) /+1/

21. Jiří Zelenec 1:0, 64. Střihavka 2:0, 81. Gregor 2:1. Rozhodčí Fadrhonc /1/, 204 diváci.

Crhov - Cotkytle 0:1 (0:1)

11. Mesároš 0:1. Rozhodčí Harapes /3/, 171 diváků.

Přemyslov - Štolnava 1:1 (1:0) /+1/

40. M. Jura 1:0, 49. Kolenatý 1:1. Rozhodčí Novák /1/, 134 diváků.

1. Nedvězí 3 3 0 0 8:3 9
2. Bukovice 3 1 2 0 4:3 5
3. Přemyslov 3 1 2 0 5:4 5
4. Cotkytle 3 1 1 1 3:4 4