Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2020 - 2021

Odvety 1. kola

publikováno 25.09.2020 (aktualizováno 26.09.2020)

Ve Východní zóně se hrály první dva zápasy ve čtvrtek 24. 9. a oba přinesly drama až do konce. Nachuge po vítězství ve Valdragone začalo i odvetu výborně a v 7. minutě šlo do vedení. Vypadalo to, že si Andamanci postup pohlídají, jenže ve druhé půli se soupeř zvedl, Helerup minutu po nástupu na hřiště vyrovnal a brzy Contrado poslal Sanmarince do vedení. Třetí postupový gól visel ve vzduchu, ale výborný Jaragoor už další míč za záda nepustil, takže Nachuge nakonec s odřenými zády postupuje. Podobný scénář měl i souboj Sherpy s Pekařovem. Domácí šli brzy do vedení, ale soupeř během dvou minut skóre otočil. Po změně stran Sherpa brzy vyrovnala, ale Pekařov hrál nadále velmi dobře. Nakonec o postupu sikkimského týmu rozhodl Longrisha, když si naběhl na chytrou přihrávku Dhurbu a dloubáčkem přeloboval Pottera.

V pátek byly ve Východní zóně na programu další dva zápasy. Bhútánský Raidak potřeboval dotáhnout třígolovou ztrátu ze hřiště Flacqu, což se ukázalo nad síly mužstva. V divokém prvním poločase inkasoval Ringwe většinou po chybách v otevřené obraně hned čtyřikrát, v samotném závěru domácí aspoň dokázali zápas otočit, ale z postupu se raduje Flacq. Laputta v souboji se Sentinelem během dvaceti minut dotáhla dvougólové manko, a když v závěru první půle Thram Tie přidal třetí gól, zdálo se rozhodnuto. Sentinel ale krátce po změně stran snížil a překvapivě převzal otěže zápasu. Zasloužený postupový gól pak vstřelil překvapivý střelec Uku. Laputta už nenašla síly na zvrat, a tak překvapivě vypadla už v 1. kole.

V sobotním zápase ve Východní zóně dokázal sanmarinský Juventus držet postupové ambice proti domácím Yetties jen poločas. Ve druhé půli už se hrálo jen na jednu branku a domácí čtyřmi góly nakonec postup urvali.

Nachuge Typhoons - AC Valdrgone  1:2 (1:0)

7. A. Manore (Divindaloo) 1:0
  56. Helerup (Bedani) 1:1
  64. Contrado 1:2
64. Chipkoroo ŽK

Rozhodčí Varma (BHU) /1/,  213 diváků. Hráno 24. 9. v Nachuge. První zápas 3:2, postupuje Nachuge.

Nachuge: Jaragoor - Kottamalupattna, Dorong, Nhgrm, Chipkoroo - Kamdesh, A. Manore, Manjidrihanantne (76. K. Manore) - Krkbrk (86. Kochichundry), Nandesh (62. Bolt), Divindaloo

Valdragone: Hopas - Boticelli (55. Helerup), Bedani, Poldera (84. Pietro Rocco), Pappas - Milanessi, Simonelli, Totti - Contrado (69. Paolo Rocco), Balotelli, Ramzasharee

80. Prášilík ŽK

Rozhodčí Min Hya (BIR) /1/, 636 diváků. Hráno 24. 9. v Gangtoku, První zápas 2:2, postupuje Sherpa.

Sherpa: Bhumel - Lattam, Solopholok, Martam, J. Lhendup - Surman (46. Ranival), N. Lhendup, Langlang - Longrisha (88. Tsundup), Chorba (84. Sittarne), Dhurbu

Pekařov: Potter - Šeřík, Prášilík, Mazanyamba, Nosek - Vařečka, Amálka, Hnátek (75. Kalábek) - Skočbaba (82. Honajzr), Marek Kaňák (71. Linec), Skočdorži

Raidak Chhukha - FC Union Flacq 5:4 (2:4)

87. Davids ŽK

Rozhodčí Atatonga (KIR) /1/, 416 diváků. Hráno 25. 9. v Chhukce. První zápas 1:4, postupuje Flacq.

Raidak: Ringwe - Yamalee, Badrinath, Lhomccho (46. R. Namel), Dorjee - Lapchong, Chettri, Tsheng (72. Phumbul) - Brihadeva, Uppatlaney, Tang (35. S. Namel)

Flacq: Khardjah - Mouzalas, Bouvain, Dembeleh, Davids - Hu, Rebet (69. Mani), Chadry - Paolo de Roma (69. Bessarah), Mbobo, Bodorieux (84. Paulemans)

79. Uku (Chikchir-ori) 3:2

Rozhodčí Poserdon (GUM) /2/, 626 diváků. Hráno 25. 9. v Laputtě. První zápas 1:3, postupuje Sentinel.

Laputta: Tham Daung Lu - Zho Dham Lue, Kyan Sop, Po Srath, Thram Tie - A Wei Kunj (84. Tu Ba), Ronaldo, O Shwank (64. Kuy Kuy Ha) - Su Wan, Umchog (72. Lap Tla Wa), Ahn Sehn

Sentinel: Prdivadira - Lele, Uku, Gmzooh, Hwogh - Jannananah, Okun (46. Chikchir-ori), Bhgwar - Jango, Ekene-ori (46. Tralala), Kwyaho (84. Nwo)

83. Rondup 5:1

Rozhodčí Shiwasram (ANM) /1/, 896 diváků. Hráno 26. 9. v Thimphu. První zápas 2:5, postupuje Thimphu Yetties.

Yetties: Phunduk - Rimbochhe, Marantha (61. Yakdup), Gyatchen, Ha Shan - Rondup, Rongdrup, Tsherdup - Rumbat (77. Wanchpak), Longdrup, Peshung (87. Laudrup)

Juventus: Bondo - Amadei, Bompari, N´Kwakwa (82. Germani), Pirri - Caravani II (84. Stoica)., Monda (82. Lecchi), Caserta - Atkinson, de Piano, Caravani I.