Úvod » Fotbal » liga Moravy

Začalo se i na Moravě

publikováno 22.08.2020 (aktualizováno 24.08.2020)

V prvním hracím dnu se představili oba nováčci. Zatímco Ramzová na Rejvízu neuspěla, Vernířovice po nadšeném výkonu dokázaly zdolat vítěze Poháru FIFAC Vikantice. Začala i druhá liga. Bukovice zdolaly Krásné nejtěsnějším poměrem 1:0, Pobučí se rozešlo s Dynamem Cotkytle smírně 1:1. V neděli se hrála zbývající utkání. V bojovném utkání v Pekařově vedla mistrovská Dukla nad domácím Baníkem v poločase 0:2, ale Pekařov díky zvýšené bojovnosti dokázal vyrovnat. V Potůčníku se představila Sparta Temenice a utrpěla vysokou porážku 1:5, také díky hattriku domácího Cagaše. Ve druhé lize Baník Nedvězí po sestupu z 1. ligy byl v utkání se Štolnavou favoritem a svou roli potvrdil. Crhov byl v zápase s Přemyslovem favoritem a v poločase vedl 1:0. Ale hosté ve druhé půli přidali a otočili výsledek. Domů si vezou cenné tři body.

Bukovice - Krásné 1:0 (1:0)

6. Páleník 1:0. Rozhodčí Králík /3/, 130 diváků.

Pobučí - Cotkytle 1:1 (0:0)

50. Zedníček 1:0, 81. Křižák 1:1. Rozhodčí  Staněk /1/, 106 diváků.

Nedvězí - Štolnava 3:1 (3:1) /+1/

1. Rypák 1:0, 5. Myška 1:1, 19. Uřezal 2:1, 28. Jan Zelenec 3:1. Rozhodčí Harapes /3/, 140 diváků.

Crhov - Přemyslov 1:2 (1:0)

26. Tříska 1:0, 47. Výražka 1:1, 59. Bábovka 1:2. Rozhodčí Držmíšek /1/, 107 diváků.