Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2020 - 2021

Los 1. kola Poháru FIFAC

publikováno 20.08.2020

Los 1. kola Poháru FIFAC

Letošní ročník bude patřit k nejvyrovnanějším v historii. Z devíti zúčastněných zemí jsou tři ve výkonnostní kategorii A a zbývajících šest v kategorii B. Do té sestoupily Morava a Mauritius, nově v áčku bude Sikkim i Bhútán.

Prvního kola se zúčastní 22 týmů, pět jich postupuje přímo do druhého kola. A to oba finalisté minulého ročníku Nova Vikantice a Falam Tigres, dále mistři z áčkových zemí FC Gangtok, Yenangyaung Myan Myins a FC Phuenccholing. Ostatní týmy byly rozlosovány takto:

Batunga Mbuluzana - BTH Teyateyaneng

AC Valdragone - Nachuge Typhoons

Vacoas Boys - Dukla Klepáčov

Baník Pekařov - Sherpa Club Gangtok

FC Union Flacq - Raidak Chhukha

Rutland Snakers - Albion Black Aces

Sentinel Jets - Ywei Laputta

Mohlokulu FC - Mafutseni Ngwanes

Monte Giardino - FC Maseru

Juventus SM - Thimphu Yetties

Geyzing Glaciers - FC Croydon

První zápasy se budou hrát ve dnech 10. - 12. září, odvety 24. - 26. září. Druhé kolo proběhne v termínech 8. - 10. října, odvety 22. - 24. října.