Bhútánská liga - 8. kolo

publikováno 29.04.2020

Dvě kola před koncem je velmi blízko k celkovému prvenství Phuenccholing, který má šestibodový náskok před Thimphu Yetties. Phuenccholing v zápase kola remizoval v Hatisaru, i když dvakrát vedl. V pohledném utkání se konečně domácí Hatisar předvedl v dobrém světle, v závěru měl dost šancí na vítězství, ale Phuenccholing důležitý bod ubránil. Yetties hráli v Paru a po brance Gyatchena šli po hodině do vedení. Jenže v poslední minutě obrana neuhlídala sikkimského obránce v domácím dresu Norgaye, který hlavou srovnal a naděje Yetties na titul tak hodně zmrazil. Dařilo se i dalším Sikkimcům. Suresh Mandardanjan se gólem podílel na remíze Hatisaru s Phuenccholingem a prosadil se i Saikuri v dresu Bjakaru, když v poslední minutě první půle upravoval na hřišti Raidaku na 3:0 pro svůj tým. Raidak sice ve druhé půli zabral a soupeře přitlačil, dokázal ale skóre dvěma góly pouze zkorigovat. Raidak se tak propadl ve vyrovnané tabulce už na poslední místo.

Raidak Chhukha - Bjakar Rangers  2:3 (0:3)

11. Rajavanji 0:1, 42. Longrisha 0:2, 45. Saikuri 0:3, 69. Su Mrong 1:3, 77. Lapchong 2:3

Paro Druks - Thimphu Yetties  1:1 (0:0)

61. Gyatchen 0:1, 90. Norgay 1:1

Hatisar Chillies - FC Phuenccholing  2:2 (1:2)

16. Rampa 0:1, 30. S. Mandardanjan 1:1, 42. Lalpiliantok 1:2, 58. Linzian 2:2

1. FC Phuenccholing 8 5 2 1 14:10 17
2. Thimphu Yetties 8 2 5 1 15:11 11
3. Bjakar Rangers 8 3 1 4 15:16 10
4. Hatisar Chillies 8 2 3 3 14:15 9