Andaman Super League

publikováno 22.04.2020

Bitva o titul už se týká pouze dvou mužstev. Po polovině soutěže vedoucí Eleven Shooters totiž ani ve třetím jarním kole nezvítězili, navíc si ze hřiště Nachuge odvezli čtyřgólový debakl. Nachuge brzy vedlo po brance nejstaršího hráče na hřišti Mukeshwana a bylo dál aktivnější. V závěru poločasu ale Shooters přidali a nebyli daleko od vyrovnání. To by ale musel nejlepší střelec Shooters Hathi trefit odkrytou branku Bridrihaprasanyho. Ve druhé půli se hrál dlouho vyrovnaný zápas, v závěru ale domácí soupeře přehráli. Zkušený tým, v jehož dresu se v základní sestavě objevilo hned devět třicátníků, byl překvapivě fyzicky silnější a Shooters jednoduše nestačili stupňovanému tempu soupeře. V poslední desetiminutovce Nachuge přidalo tři góly a  potvrdilo skvělou formu - z posledních třech zápasů mají Typhoons skóre 12:1.
Nachuge tak udrželo dvoubodovou ztrátu na vedoucí Sentinel, který přehrál nevýrazný Rutland s přehledem 2:0, když oba góly padly už v první půli a zasloužily se o ně oba útočné hroty. Rutland, který obhajuje titul tápe a podruhé za sebou prohrál.
V portblairském derby se domácí Uppers rozešli smírně s poslední Garacharamou. Hosté vedli už 2:0, ale Uppers zabrali, Maledivec Paluhadhoo svým prvním gólem v sezóně snížil a v závěru pak vyrovnal střídající Bridrihavaddi.

Nachuge Typhoons - Eleven Shooters  4:0 (1:0)

16. Mukeshwan 1:0, 78. Pradrndrashwara 2:0, 83. Jebubu 3:0, 87. Kamdesh 4:0

Port Blair Uppers - Garacharama FC  2:2 (0:1)

5 - Hathi (ELE)

4 - Hwogh (SEN), Mukeshwan (NAC), Kaah (RUT)

Příští kolo:

Bitva o titul se odehraje na Sentinelu, kde domácí Jets hostí rozjeté Nachuge. Eleven Shooters po návratu z Vikantic zajíždí na hřiště poslední Garacharamy a na další účast v Poháru FIFAC potřebuje vyhrát.