Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2018 - 2019

Odvety 2. kola

publikováno 21.10.2018 (aktualizováno 26.10.2018)

Už ve 2. kole se se soutěží musel rozoučit obhájce trofeje Baník Pekařov, který nedokázal na hřišti Thimphu Yetties udržet slibný náskok z prvního utkání. Pekařov se po loňské úspěšné sezóně trápí, nedaří se mu v lize, ale v Bhútánu začal dobře a dlouho měl hru ve své moci. Domácí ale dobře bránili, po půlhodině hru vyrovnali a po přesné střele Rimbochheho šli do vedení. Pekařov ale v závěru poločasu dokázal ze sporné situace vyrovnat zásluhou Noska, který ale zřejmě přebíral míč z ofsajdu a domácí se hodně zlobili. Do druhé půle šli Yetties s nelehkým cílem vstřelit tři branky a dlouho to vypadalo, že se jim to nepodaří. Pekařov zahustil střed hřiště a domácí se těžko prosazovali. Přesto v 73. minutě střídající Peshung se štěstím dorazil míč za Jančuškova záda a vykřesal naději. Gól byl impulzem k ještě větší aktivitě a o chvíli později Rondup přeskočil Prášilíka a hlavou zvýšil už na 3:1. Pekařov už jen bránil a ani nenašel síly na brejky. V 84. minutě fauloval výborného Peshunga Mazanyamba a Rondup přesnou střelou do šibenice poslal Yetties do čtvrtfinále. Závěr zápasu domácí zvládli takticky dobře, a tak Pekařov překvapivě soutěž opouští.
Také druhý bhútánský zástupce Bjakar Rangers se raduje z postupu. Proti mauritijskému Vacoas Boys už ve 4. minutě Longrisha otevřel skóre, ale hosté ještě do konce poločasu stav otočili. V úvodu druhé půle ale opět udeřili domácí. Nejprve překonal Parkinsona Miresh a o chvíli později se opět prosadil dobře hrající Longrisha, když jeho střelu Parkinson neudržel a míč procedil za čáru. Vacoas pak měli místy drtivou převahu, ale prosadil se pouze střídající Ogungele, který skóroval 16 vteřin po nástupu na hřiště. Postupovou remízu ale Bjakar udržel a po špatných výkonech v lize si postupem aspoň částečně udobřil své fanoušky.
S velkým štěstím naopak postoupil mauritijský Flacq, který hájil v Yenangyaungu těsný náskok z domácího prostředí. Yenangyaung byl po celý zápas jasně lepší, v polovině první půle šel zásluhou Phan Thau do vedení, které by k postupu stačilo. Myan Myins ale měli spoustu dalších šancí na zvýšení vedení, ale bylo až k neuvěření, co všechno nedali. V 70. minutě pak udeřilo na druhé straně, kdy po jediné vážné akci Flacqu vyrovnal Chadry. Domácí bojovali o postupový gól dál, ale Khardjah snad branku zaklel, v poslední minutě při něm stáli všichni bohové, když domácí Shar Pei ze dvou metrů přestřelil prázdnou branku.
Nejsnadněji k postupu dokráčel andamanský Rutland, který i ve druhém zápase zdolal barmského mistra Shwebo Pyas. Domácí začali odvetu opatrně a s důrazem na defenzívu se kterou si Barmánci nevěděli rady. A tak diváci příliš atraktivní zápas neviděli. Až v závěru poločasu rozjásal asi tři stovky diváků Kelekele, když dvakrát krátce po sobě překonal Jaragoora. Tím bylo prakticky rozhodnuto, druhá půle se už hrála jen z povinnosti, Shwebo se nakonec se soutěží rozloučilo alespoň krásným gólem Shan Mloka, který nůžkami trefil horní růžek Raviho branky. K postupu to ale nestačilo.

79. Ogungele (Cocotte) 3:3

Rozhodčí U Wai Su (BIR) /1/, 1466 diváků. Hráno 19. 10. v Bjakaru. První zápas 3:2, postupuje Bjakar Rangers.

Bjakar: Sundeep - Rimla, Miresh, Hou Lu Mo Zin, Wangden - Lapchong (75. Zhong), Nyindrak, A Pham Dok - Dikpo (62. Praldzong), Longrisha, Yaltsing (84. Danang)

Vacoas: Parkinson - Aywarsturba, Lumbaba (79. Ogungele), Květák, Manhari (59. Bembele) - Drake, Santi, Baptuswahiri - Bonanga, Behary (64. Cocotte), Vardy

Yenangyaung Myan Myins - FC Union Flacq  1:1 (1:0)

21. Phan Thau (Linthi) 1:0
  21. Guma ŽK
  22. Davids ŽK
  22. Hu ŽK
  22. de Roma ŽK
  70. Chadry (Bouvain) 1:1

Rozhodčí Olana (GUM) /0/, 1219 diváků. Hráno 20. 10. v Yenangyaungu. První zápas 2:3, postupuje FC Union Flacq.

Yenangyaung: Pyuk Pok - Wa Pyak Do, U Shan (74. Dho Wnya), Min Chol, Le Ninh - Lei Ma So, Phan Thau, Linthi - Sham Shul (68. Gyampo), Shar Pei, Nyam Nyam (77. Lhan Pshouk)

Flacq: Khardjah - Cocos, Bouvain, Guma Davids - Hu, Rebet, Chadry (87. Paulemans) - de Roma, Mbobo (57. Ntomo), Mani (88. Cedri)

Rutland Snakers - Shwebo Pyas 2:1 (2:0)

37. Kelekele (Kaah) 1:0
  37. Do Le Wa ŽK
42. Kelekele (Mupopo) 2:0
  84. Shan Mlok (A Su Kwang) 2:1

Rozhodčí Varma (BHU) /0/, 345 diváků. Hráno 20. 10. na Rutlandu. První zápas 4:1, postupuje Rutland Snakers.

Rutland: Ravi - Zhaba, Mupopo, Chipo-chipiri, Ovek - Jannananah, Prachundrapathi, Kelekele (49. Uddamanjalamayal) - Ojebe (82. Myow), Kaah (71. Mali-a-lini), Fisher

Shwebo: Jaragoor - Do Le Wa, Su Hyat (46. Sho Luen), Bhan Sram, Ha Shan - Han (46. A Su Kwang), Su Mo, Uddamalakolabundy - Su Wan (77. Ahn Dol), Shan Mlok, Bhai Dok

Thimphu Yetties - Baník Pekařov  4:1 (1:1)

84. Rondup (př. kop) 4:1

Rozhodčí Iruran (NAU) /2/, 2185 diváků. Hráno 20. 10. v Thimphu. První zápas 0:2, postupuje Thimphu Yetties.

Yetties: Phunduk - Rimbochhe, Gyatchen, Tsherdup, Wadzong - Rondup, Dzondup, Rongdrup - Rumbat (61. Peshung), Nemo (46. Longdrup), Wangyak (71. Yakdup)

Baník: Jančuška - Ovesný, Prášilík (86. Máchal), Mazanyamba, Nosek - Vazoň (70. Martin Kaňák), Mahawatak, Linec - Skočdorži (75. Amálka), Skočbaba, Marek Kaňák

74. Šára (Ma Kchwei) 3:3

Rozhodčí Uwaha (ALA)  /2/, 828 diváků. Hráno 19. 10. ve Vikanticích. První zápas 3:1, postupuje Nova Vikantice.

Vikantice: Přibyl - Kopřivňák, Dvořáček, Fadrhonc (87. Kundera), Loužecký - Pradi, Vosel, Porto (83. Horký) - Masálek, Zuzánek (59. Točník), Kovařík

Icemans: Lamachhe - Lamyen, Majubhar (78. Pradhan), Chungwal, Norgay - Prakottri, Ma Kchwei, Ranival (46. Chettri) - Šára (85. Mioshra), Tripuri, M. Malingh

AC Valdragone - Garacharama FC 3:1 (3:0)

60.Uppatlaney 3:1

Rozhodčí Greaves (BER) /0/, 583 diváků. Hráno 19. 10. ve Valdragone. První zápas 3:7, postupuje Garacharama FC.

Valdragone: Hopas - Boticelli (67. Bari), Bedani, Poldera, Pappas - Milanesi, Simonelli, Totti (82. Rocco) - Balotelli, Helerup, Ramzasharee (86. Contrado)

Garacharama: Bridrihaprasany - Antsomanalamy, Nyingtam (46. Prattipundri), Digo-digo, Nakayalam (79. Chipkoroo)- Vinjarupattne, Jejego, Shahanakokooty - Uppatlaney, Trawindraswamy (46. Pamuwagir), Tondasheri

81. Filous (H. Ańátko) 1:4

Rozhodčí Huyrot (GDE) /1/, 713 diváků. Hráno 20. 10. v Pobučí. První zápas 2:3, postupuje Akyab Sailors.

Pobučí: Medvídek - Rákosník, Čajník, Pískle (83. Křídlo), Pracháč - Crawley (80. Filous), M. Aňátko, H. Aňátko - Kwané, Hůlka, Brouzdal (54. Zedníček)

Akyab: Ehm Su - Myo do, So Hak Luen Pak (82. Din Dol), Po Srath, A  Kchun Kya - Ma Do Kchan, Ma Hnyuj, Aun Myin (68. Muin Khou Tha) - Hullock, Lap Top (81. Si Hwon Min), Al Fasol-lol-ahmed

Albion Black Aces - Calcio Fiorentino 4:1 (2:0) /+1/

20. Maršovský (Kaleh) 1:0
32. Allan 2:0
49. Ramini 3:0
  67. Paviarotti 3:1
81. Hurst (Ukmawi) 4:1

Rozhodčí Tsabalya (LES) /1/, 505 diváků. Hráno 20. 10. ve Fiorentinu. První zápas 0:5, postupuje Calcio Fiorentino.

Black Aces: Mitwane - Allan, Ramini, Shashan, Ukmawi - Hurst (81. Magniani), Joseph M´bubu, Bradlík - Maršovský (88. Bullet), Kaleh, Jaccob M´bubu (67. Zwon)

Fiorentino: Piri - Spitalezzi, Stachi, Talare (67. Talarin), Ma - Solaro, Bocca (82. Forte), Mancini - Paviarotti (84. Valladeli), Pelletta, Roonie