Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2015 - 2016

Los semifinále

publikováno 11.04.2016

11. dubna bylo rozlosováno semifinále poháru FIFAC. Do osudí byla vložena čtyři jeména klubů - dva z Mauritiu, po jednom z Moravy a ze Sikkimu. Očekávalo se, zda los svede spolu oba mauritijské týmy, či se oba střetnou se zahraničními soupeři. Stalo se to druhé. Mauritiujští diváci tak budou mít teoretickou možnost vidět oba své týmy v Barlow ve finále. Stejně tak se ale může stát, že v Barlow nebude startovat ani jeden. A jak to dopadlo? Spokojenější možná budou v Tamarinu, který se střetne se sikkimským Dikchu, zatímco Flacq přivítá papírově silnějšího soka z Moravy.

Los tedy dopadl takto:

FC Union Flacq - Sparta Temenice

Dikchu Athletics - FC Tamarin

Ve Flacqu se bude hrát 22. dubna, obě odvety se odehrají 5. května. Termín zápasu v Dikchu se dozvíme později.