Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2015 - 2016

Odvety 2. kola

publikováno 16.10.2015 (aktualizováno 16.03.2016)

Odvety druhého kola Poháru FIFAC přinesly dramatické boje i hodně branek. Překvapením je postup sanmarinského Serravalle, které dokázalo na hřišti Laputty zvrátit nepříznivý stav 1:3 a vyrovnávacím gólem Carla Mely z přímého kopu pět minut před koncem vybojovalo nečekaný postup. Ze zbývajících dvou barmských zástupců uspělo pouze Shwebo, které proti sikkimskému mistru FC Gangtok dlouho tahalo za kratší konec. V 72. minutě ale vyrovnal na 2:2 Ahn Dol a závěrečné vzepětí přineslo domácím postupový gól, který vstřelil tři minuty před koncem Ahn Sehn. Nepostoupil Falam, který po prohře 0:5 ve Flaqu měl těžký úkol. Domácí výborně zahráli v první půli, kdy soupeře přehráli a jen díky skvělému Benitezovi v brance Flaqu byl stav po poločase pouze 2:0. Ve druhé půli už Falamu došly síly, soupeř snížil a o postupu bylo rozhodnuto. V závěru ještě vyrovnal Cocos a Falam se se soutěží loučí. Jediného zástupce v jarním čtvrtfinále bude mít také Sikkim, když Dikchu vyřadilo poměrně snadno obhájce trofeje Barlow, které letos bojuje až ve druhé mauritijské lize. Také Andamany ve své první sezóně mezi pohárovou elitou budou mít mužstvo v jarním čtvrtfinále. Postarala se o to Garacharama, která si dokázala na hřišti Bjakaru už v první půli vybojovat čtyřgólový náskok a zaslouženě se dočkala vítězství i ve druhém utkání. Dvojice moravských zástupců byla úspěšná jen z poloviny. Mistrovský tým z Pobučí nedokázal udržet těsný náskok z prvního utkání a po porážce na hřišti Croydonu 4:2 v soutěži končí. Lépe si vedla Temenice, která náskok z prvního zápasu díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase domácí odvety potvrdila a vyřadila Hatisar. Jedinou zemí, která bude mít ve čtvrtfinále dva zástupce, bude Mauritius. Po postupu Flacqu přes barmský Falam uspěl i Tamarin, který po vysokém vítězství s FC Mbabane doma zvítězil vysoko i v odvetě. Dvě země nebudou mít v jarních bojích ani jednoho zástupce. Po Lesothu, které absentovalo už ve druhém kole, přišel o všechny své zástupce i Bhútán.

84. Gao 4:2

Rozhodčí Mahenandra (MRI)  /2/, 1161 diváků. Hráno 15. 10. v Croydonu. První zápas 3:4, postupuje FC Croydon.

83. Kwanu 1:5

Rozhodčí Mohlohone (LES)  /0/, 635 diváků. Hráno 16. 10. v Mbabane. První zápas 2:7, postupuje FC Tamarin.

Sparta Temenice - Hatisar Chillies 3:1 (0:1)

31. Tinkle 0:1
69. Krasík (Moshushu) 1:1
82. Martin Kozlík 2:1
  82. Wadzong ŽK
87. Honzík (Pihávek) 3:1

Rozhodčí Mortensen (SPI)  /0/,  520 diváků. Hráno 17. 10. v Temenici. První zápas 4:3, postupuje Sparta Temenice.

85. C. Mela (př.kop) 3:3

Rozhodčí Khambe (SIK) /2/,756 diváků. Hráno 15. 10. v Laputtě. První zápas 1:2, postupuje FC Serravalle.

Laputta: Ma Wan Lop - Po Khnya (84. Wan Su Wan), Si Hnya, U Kcho, Min Chol - Su Skunk, Mo, Su Mo (78. Bauk Sin) - Olyfutum, Kuy Kuy Ha (78. Ho Won), Ronaldo

Serravalle: Castelloni - Occati, Charleston, Carlo Mela, Francesconi - Paderta, Udini (71. Solare), Castrato - Paolini (83. Chiesa), Prsteník, Varesi (67. Munico)

85. Champal (Lhendup) 4:2

Rozhodčí Min Hya (BIR) /0/, 910 diváků - vyprodáno. Hráno 15. 10. v Dikchu. První zápas 3:0, postupuje Dikchu Athletics.

Dikchu: Yatso - Lattey, Norgay (81. Laptlahyatalang), Sumatra, Lhendup - E. Shari (65. Ringdup), Swinshahshaha, Yak - Dzondup (46. Champal), Tripuri, Ma Kchwei

Barlow: Bhanath - Kamilka (82. Nuwanuwa), Rawana, Malais, Zizzé - Tali, Badhar, Calac - Owens (46. Bodory), Ratnasina, Calashnick

Bjakar Rangers - Garacharama FC  2:4 (0:4)

74. Lamdan 2:4

Rozhodčí Kanoor (MDI) /1/, 1109 diváků. Hráno 15. 10. v Bjakaru. První zápas 3:4, postupuje Garacharama FC.

Bjakar: Ringwe (24. Yanzin) - Rimla, Lamdan, Pradrndrashwara, Dhorbu (46. Badrinath) - Samsung, Ralpok (46. Rakta), Orgyen - Turbo Lepcha, Rimbochhe, Wangyak

Garacharama: Bridrihaprasany - Antsomanalamy, Nyingtam, Brihavidra, Nakayalam - Kamdesh, Brindaprndra (61. Prichope), Shahanakokooty - Pamuwagir (85. Pattnayam), Tiraknapachchuri (77. Rajashutraprany), Devalakuram

87. Ahn Sehn (Sham Shul) 3:2

Rozhodčí Iruran (NAU) /0/, 1380 diváků. Hráno 16. 10. ve Shwebu. První zápas 1:1, postupuje Shwebo Pyas.

Shwebo: Ehm Su Kyay - Do Le Wa, Kilili, Ma Dol Khme (87. Ma Kchun), Su Hyat - Han, Ahn Dol, Uddamalakolabundy (68. A Wei Kunj) - Ahn Sehn, Su Wan, Tham Su (59. Sham Shul)

FC Gangtok: Mukerdjee - Bhangutta, Ohn Pok, Lepkolakhyat, Newsing (88. Ordup) - Lompak, Chotto (83. Thapuraj), Getchering - T.R. Chepkoy, Do Ho Wen (76. Saikuri), Chombey

Falam Tigres - FC Union Flacq  2:2 (2:0)

6. Shan Mlok (A Pham Dok) 1:0
32. Kyauk Lhat (Onger) 2:0
  65. Mbobo 2:1
  83. Cocos 2:2

Rozhodčí Olana (GUM) /1/, 1010 diváků. Hráno 16.10. ve Falamu. První zápas 0:5, postupuje FC Union Flacq.

Falam: Prdivadira - Kyauk Lhat, Hou Lu Mo Zin, Ha Shan, A Pham Dok - Kchan Jul, Po Tok, Ohm Lou (66. Thou Swin) - Onger, Shan Mlok, Po (54. A Dhan Laeik)

Flacq: Benitez - Cocos, Lumbaba, Bernardini, Davids - Burnesi, Bodorieux (46. Wahiri), Chadry - McNeal, Mbobo (72. Zwon), Marinelli