Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2015 - 2016

Los druhého kola

publikováno 14.09.2015

V pátek bylo vylosováno druhého kolo Poháru FIFAC 2015 - 2016. Do soutěže se už zapojí i ty kluby, které měly v prvním kole volno. Plné zastoupení mají ve druhém kole Mauritius a Barma, po dvou zástupcích  Morava, Svazijsko, Sikkim a Bhútán, po jednom San Marino a Andamany. Jedinou zemí, která ve druhém kole už nemá žádného zástupce, je Lesotho. Trojice mauritijských klubů dostala soupeře ze Sikkimu, Svazijska a Barmy. Obhájce trofeje Barlow United pojede do Sikkimu, mistr Flacq do Barmy a Tamarin do Svazijska. Ze dvou zástupců Moravy Pobučí pojede do Svazijska a Temenice do Bhútánu. Do Bhútánu se vydá i andamanský zástupce Garacharama. Jediný zástupce San Marina FC Serravalle má za soupeře barmského mistra Ywei Laputta.

První zápasy se budou hrát 1. - 3. října, odvety 15. - 17. října.

A takto vypadají vylosované dvojice:

FC Serravalle - Ywei Laputta

SK Pobučí - FC Croydon