Úvod » Fotbal » kvalifikace MS

3. kolo kvalifikace

publikováno 18.06.2015 (aktualizováno 30.06.2015)

Skupina A

Vedoucí Sikkim hostil favorita skupiny Mauritius, kterému se v úvodu kvalifikace příliš nedařilo a vítězství domácích by znamenalo velký krok k postupu. V zajímavém utkání ale Mauritius zvládl zápas výborně takticky a odvezl si důležité tři body. Ve druhém utkání se nedařilo se Maledivám, které podlehly domácímu výběru Bermud. Situace ve skupině se tak hodně zamotala a rozhodovat se bude až v podzimních odvetách.

76. Hurst (Malais) 2:3

Rozhodčí Gibson (NAU) /1/. Hráno 18. 6. v Gangtoku, 1757 diváků.

Sikkim: Yatso 5 - Bhangutta 6, Swaling 6, Sumatra 5, Lhendup 5 - Lompak 7, Chcang 6 (80. Tripuri), Nangapar 5 (70. Chombey) - Naymal Khal 6, T. Lepcha 5 (70. Taipchung), Prakottri 5

Mauritius: Arnou 6 - Cocos 6, Tamba 5 (69. Nasri), Malais 7, Kwanu 6 - Timore 6 (61. Solomon 6), Hurst 7, Porto 5 - Hitchcock 6, Mc Neal 5 (85. Cotte), Calashnick 6

V Sikkimu začalo monzunové období, a tak utkání doprovázely blesky a přehnala se i vydatná sprška. Nicméně terén byl dobře připraven a utkání nijak významně neovlivnil. Začalo se oboustranně dost opatrně, ale postupně se stále více osmělovali hosté a ve 12. minutě udeřili. Po rohovém kopu zazmatkoval zkušený Sumatra, který v tísni špatně odhlavičkoval míč a číhající Hitchcock pohodlně otevřel skore. Branka sikkimskými hráči dost otřásla a Mauritius brzy ovládl hru. Brzy mohl zvýšit opět Hitchcock, ale po přesném centru Hursta mířil jen těsně vedle Yatsovy branky. Domácí se vymanili z tlaku až po dvaceti minutách, kdy se jim povedlo několik pěkných kombinačních akcí, z nichž vytěžili sérii rohových kopů. Po jednom z nich měl velkou možnost vyrovnat Bhangutta, ale na čáře akrobaticky zaskočil za Arnoua  Malais. Odražený míč však zachytil Swaling a pohotovou střelou trefil přesně pod břevno. Vyrovnáním domácím hráčům narostla křídla a svého soupeře přitlačili před branku Arnoua. Nebezpečné byly zejména rohové kopy, které výborně zahrával Chcang. V 29. minutě pak přesně našel Lompaka, který přeskočil Tambu a hlavou poslal Sikkim do vedení. Převaha Sikkimu pokračovala prakticky až do konce poločasu, Mauritius hrozil jen z rychlých brejků. Hodně aktivní byl domácí Naymal Khal, který svou bojovností šel příkladem, střelecky se mu ale nedařilo. Branku trefil jen jednou, ale Arnou byl pozorný. V závěru poločasu mohl zvýšit po průniku dobře hrajícího Bhangutty Lompak, ale tentokrát míč poslal jen těsně vedle levé tyče.

Po změně stran domácí opět začali náporem, ale Mauritijci zlepšili napadání, hráči mnohem rychleji přistupovali k soupeři a postupně přebírali iniciativu ve středu hřiště. Po hodině hry vystřídal Tambu další středový hráč Nasri a tah se třemi obránci a posíleným středem hřiště trenérům vyšel. Domácí najednou ztráceli stále častěji míče a nebyli schopni založit protiútok. Převahu Mauritiu zúročil Cocos, který se z pravé strany probil do středu hřiště a přesnou střelou k tyči nedal Yatsovi šanci. Mauritijci se ale s vyrovnáním nespokojili a cílevědomě šli za vítězstvím. V 76. minutě po rychlém protiútoku si zaběhl za obranu Hurst, když využil ideální Malaisovy přihrávky a podél vybíhajícího Yatsa vstřelil rozhodující branku. Sikkim se ještě pokusil o zvrat, ale hráči Mauritiu hráli závěr utkání velmi dobře takticky a prakticky domácí hráče k ničemu nepustili. Naopak mohli ještě zvýšit, ale Hitchcockovu hlavičku Yatso vyrazil. Mauritius vedení udržel až do závěrečného hvizdu nauruského rozhodčího Gibsona, který utkání zvládl bez větších chyb. V dresu vítězů odvedl velmi dobrý výkon na pozici středního záložníka Hurst, který dirigoval hru a sám se postaral o vítěznou branku. V obraně se nejvíce líbil výkon Malaise. V dresu domácích hrál velmi dobře v první půli obránce Bhangutta, který hodně zlobil svými průniky po pravé straně, po změně stran se ale už k ničemu nedostal. Hodně vidět byl i Lompak a velký kus práce na hrotu v první půli odvedl Naymal Khal, střelecky se však prosadit nedokázal. Mauritius si vítězství zasloužil, přece jen byl o něco lepším týmem, ve druhém poločase měl více sil a i více příležitostí, než domácí. Po dvou výhrách se tak dostal do hry o postup, navíc na podzim bude dvakrát hrát na domácí půdě. Sikkim zakončil jarní část kvalifikace s bilancí dvou výher a porážky, ale čekají jej dva těžké zápasy venku.

Bermudy - Maledivy 3:2 (3:0)

7. Roonie 1:0
25. Kurtweil (Roonie) 2:0
35. Derrick (Ronnie) 3:0
  60. Madhoo-hadhoo 3:1
  65. Susheel (Madhoo-hadhoo) 3:2

Rozhodčí Uwaha (Aljaška)  /0/, 1445 diváků. Hráno 18. 6. v Hamiltonu.

Bermudy: Jenkins 6 - Kelvin 5, Derrick 7, Charleston 6, Black 5 (65. Pittkin) - Kurtweil 6, Leslie 6, Davidson 7 - Simpson 6 (84. Devonish), Roonie 9, Grappy 5 (74. Watson)

Maledivy: Pawsundra 5 - Amir 5, Balele-em 5, Ghaizad 5, Al Lamal-lok 6 - Paluhadhoo 6 (77. Farook), Al-Fasol-lol-ahmed 4 (46. Mahlee 6), Fisher 5 - Madhoo-hadhoo 8, Pupook 6 (88. Lalooalahadhoo), Susheel 7

Utkání v Hamiltonu mělo dva rozdílné poločasy. V prvním zaskočili domácí soupeře nátlakovou hrou už od první minuty, kdy Charleston prověřil Pawsundru. Po obléhání branky se v 7. minutě podařilo Rooniemu vypíchnout míč Ghaizadovi a přízemní střelou skorovat. Bermudy i nadále diktovaly tempo, Roonie byl k neudržení a branka Pawsundry byla v jednom ohni. V 25. minutě Roonie načechral míč před branku a hlavičkou skoroval Kurtweil. A ještě do poločasu Roonie našel ideálně nabíhajícího Derricka, který opět hlavou stanovil poločasový stav 3:0. Nutno říci, že zaslouženě, Maledivci se vůbec nedostali do hry, byli pomalejší, chybělo rychlejší přenesení hry a k zakončení se prakticky nikdo nedostal. Do druhé půle přišel do středové řady Mahlee a hra Malediv se výrazně zlepšila. Rozehrál se Madhoo-hadhoo, který znamenal neustálé nebezpečí pro branku Jenkinse. Jeden gól dal sám, na druhý přihrál Susheelovi a rázem byli hosté ve hře. Ale domácí obrana se zpevnila, Blacka, který měl problémy s rychlostí Madhoo-hadhoo, vystřídal Pittkin a do konce zápasu se už přes veškerou snahu nepodařilo Maledivcům skorovat. V závěru měli ještě několik slibných náznaků domácí, zejména rána Roonieho do břevna z dobrých 30 metrů roztleskala diváky. Konec Bermudy zvládly a získaly první vítězství v letošní kvalifikaci. Zůstávají tak stále ve hře.

1. Sikkim 3 2 0 1 8:6 6
2. Mauritius 3 2 0 1 5:4 6
3. Maledivy 3 1 0 2 5:6 3
4. Bermudy 3 1 0 2 5:7 3

Skupina B

Ve skupině B se dařilo oběma zástupcům Afriky. Lesotho si přivezlo tři body z Guadeloupu díky úvodu zápasu, ve kterém získalo rozhodující náskok. Svazijci porazili Andamany ve vynikajícím zápase 5:2, čímž svého soupeře bodově dostihli. V polovině je situace ve skupině stále vyrovnaná, šance na postup mají všechny čtyři týmy. Guadeloupe však bude hrát dvakrát venku, kde se mu šance nedávají, a tak o postup se zřejmě poperou včechny tři zbývající týmy.

Guadeloupe - Lesotho 0:2 (0:2)

17. Buthanyambasi 0:1
  22. Buthanyambasi 0:2

Rozhodčí Harding (Bermudy)  /0/, 1113 diváků. Hráno 18. 6. v Hamiltonu.

Guadeloupe: Mognian 5 - Brennax 4, Balniérre 5, Potomac 5 (85. Mogni), Huachipata 4 - Croissy 6 (76. Merenguez), Marchand 5, Occana 6 - Lefebre 4, Jennais 3 (46. Voix 4), Chiron 4

Lesotho: Turukwe 6 - Tupakosi 5, Shan 4 (58. Babulca 6), Kushunga 6, Debacle 5 - Tungura 6, Togungayali 5, Kakungele 5 (83. Uttanga) - Buthanyambasi 7, Tsebonyame 6 (89. Siladze), Lowu 4

Lesotho zaskočilo domácí už od začátku aktivitou, neustálým napadáním domácí rozehrávky a začalo si vytvářet šance. Zpočátku se obrana Guadeloupu snažila eliminovat útočnou snahu soupeře tvrdou hrou na hranici faulů, pak se ale dvakrát prosadil během pěti minut Buthanyambasi, který  si lehce poradil s Huachipatou a proměnil obě šance. Poté se hra přece jen vyrovnala a tempo začalo pomalu upadat, také díky velkému vedru a dusnu. Druhý poločas už neměl dobrou úroveň, Lesotho se zaměřilo na udržení vedení, Guadeloupe neměl hlavně dopředu dostatečnou kvalitu, a tak zápas skončil bezpečným vítězstvím Lesotha.

84. Dewedo 5:2

Rozhodčí Milenari (San Marino)  /1/, 1028 diváků. Hráno 19. 6. v Mahambě.

Svazijsko: Tunguragu 6 - Balimwi 7, Mhlagu 6, Bebele 7, Mazibuko 5 (60. Abele 6) - Dewedo 7, Tse-tse 6 (72. Thromasi), Zulu 7 - Tomas 6, Koku 8 (86. Gemboy), Mgwam 7

Andamany: Prdivadira 5 - Mukeshwan 5 (56. Kottamalupattna 6), Utnapraksinarane 5 (84. Trichunandraswamy), Srawasidorakwe 6, Hwogh 5 - Uddamalakulabundy 7, Pratriwanaynachayamali 6, Sindjananthya 7 - Onger 7, Biraneshtra 5 (70. Uppatlaney), Jaraberu 6

Svazijci odehráli jeden z nejlepších zápasů poslední doby. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu, akce se střídaly na obou stranách. Větší snahu a trochu i větší štěstí měli v úvodních minutách domácí, kteří dali během prvních 12 minut dvě krásné branky. Zejména oblouček Bebeleho zdálky se povedl dokonale. Andamanci se ale nevzdali. Aktivně hrající Uddamalakulabundy snížil a přišly i další šance. Tunguragu se ale nenechal zaskočit a kryl několik nebezpečných střel. V závěru poločasu unikl Balimwi a zvýšil opět na rozdíl dvou branek. Také druhý poločas začal ve vysokém tempu. Onger využil ideální centr Srawasidorakweho ke snížení a Andamanci opět měli několik příležitostí k vyrovnání. V závěru, když už hosté hráli vabank a otevřeli obranu, se podařily domácím dva rychlé protiútoky. Nejprve obrana zapomněla na střídajícího Thromasiho, který svůj sólový únik přetavil ve čtvrtý gól, pak vystihl Dewedo chybičku v rozehrání a završil skore. Andamany sice díky lepšímu skore vedou skupinu, ale Svazijsko zůstává ve hře o postup.

1. Andamany 3 2 0 1 11:5 6
2. Svazijsko 3 2 0 1 9:6 6
3. Lesotho 3 1 0 2 3:4 3
4. Guadeloupe 3 1 0 2 3:11 3

Skupina C

Ve skupině C se představily oba celky z dalekého severu na domácí půdě a oba nečekaně ztratily všechny body. Velkým překvapením je drtivá porážka Špicberků se San Marinem, ale Sanmarinci mají zatím v kvalifikaci nečekaně dobrou formu. Prohra Aljašky ani nepřekvapila. Doby, kdy Aljaška byla v domácím prostředí neporazitelná, už pominuly a hostující mužstva si dokáží poradit i s arktickými podmínkami v Barrow.

Aljaška - Guam 0:3 (0:2)

7. Harris (Marriot) 0:1
7. Littlebison ŽK
  43. Obalemi (Olyfutum) 0:2
  78. Olyfutum (Marriot) 0:3

Rozhodčí Mohlohone (Lesotho)  /0/, 720 diváků. Hráno 19. 6. v Barrow.

Aljaška: Waymont 6 - Rilby 4, Catchman 5, Harley 6, Davidson II. 4(78. Tikirak) - Littlebison 5, Mahawatak 5, Yellowdog 6 (85. Wahimanac) - Whitebear 4, Warwick 5, Redman 4 (46. Perry 4)

Guam: Voda 6 - Abenate 7, Dickinson 5 (62. Dorong), Harris 6, Murray 6 - Obalemi 7, Odény 6, Ronaldo 5 (74. Loyobuani) - Olyfutum 7, Cecilio 6 (89. Baobabang), Marriot 8

Zápas se již hrál na venkovním stadionu za vcelku přijatelných podmínek. Bylo těsně nad nulou, trochu mlhavo, ale hlavně nefoukalo. Aljaška začala dobře, ve druhé minutě pádil na branku Vody Warwick, ale ukopl si míč a ještě se přitom zranil. Naštěstí po chvíli mohl pokračovat. To však již Aljaška prohrávala. Marriot našel ideální přihrávkou volného Harrise, který obstřelil Waymonta. A od té chvíle se domácím přestalo dařit. Začali kupit chyby a Guam měl dost příležitostí navýšit své vedení. Waymont odolával až do 43. minuty, to jej překonal tvrdou ranou z hranice vápna Obalemi. Aljaška i ve druhé půli tahala za kratší konec, hbití hráči Guamu měli hru zcela pod kontrolou. Výborně hrající Marriot zásoboval spoluhráče přesnými přihrávkami a Waymont musel neustále ukazovat své umění. Párkrát měl i štěstí, když rána Olyfutuma skončila na tyči, Marriot z přímého kopu orazítkoval pro změnu břevno a Ronalda Waymont se štěstím vychytal. V závěru přidal Olyfutum další gól, čímž poslal Aljašku na předposlední příčku tabulky, prakticky bez naděje na postup. Guam podal výborný výkon, zaslouženě zvítězil a vidina účasti na MS se přiblížila.

89. Davyděnko ŽK

Rozhodčí Moulin (Guadeloupe)  /3/, 706 diváků. Hráno 20. 6. v Barentsburgu.

Špicberky: Skansen 4 - Berglund 4, Berglin 3, Sveinsen 3 (83. Budakov), Byggdoy 4 - Skardal 4, Jacobsen 2 (46. Ybde 3), Hjalmarsen 3 - Svålbeige 3, Somerstad 3 (68. Helerup), Davyděnko 4

San Marino: Castelloni 6 - Occati 6, Roseti 5, Bernardini 7, Talare 6 (77. Sapi) - Baricelli 5, Giletti 6, Solferini 5 - Paradella 6, Marinelli 6 (85. Mandraleza), Rossini 5 (64. Francesconi)

Zápas se hrál v Barentsburgu, kde diváci i přes porážku vytvořili bouřlivé prostředí a postarali se o atmosféru, která nijak nepřipadala chladný sever. Počasí bylo ideální, slunečno, skoro bezvětří a 6 stupňů nad nulou. Zápas byl zpočátku vyrovnaný, o něco více ze hry měli domácí, ale ani jeden z útočníků nedokázal trefit soupeřovu branku. Jedině Davyděnko aspoň vystrašil Castelloniho ranou těsně vedle. Pak se ale po hrubé chybě Berglina prosadil Paradella a nejdenou byli hosté na koni. Brzy si vynutili několik přímých kopů po faulech, které rozhodčí trestal kartami. Skansen však se štěstím odolal. Ovšem lehkou střelu Talareho v 35. minutě nepochopitelně pustil za svá záda. Druhý poločas vyzněl jednoznačně pro San Marino, i když na branky se čekalo až do závěru. A tren byl hodně hektický. v 83. minutě si pomohl Francesconi faulem, který rozhodčí neviděl, míč protlačil na Gilettiho  a ten dal třetí gól. Domácí začali protestovat, ale rozhodčí byl neoblomný. Ihned po rozehrání došlo ke kuriozní situaci. Část domácích hráčů včetně brankáře ještě spílala rozhodčímu, ale domácí přesto rozehráli. Ihned však ztratili míč, Occati je poslal na volného Rosetiho, který dával do prázdné branky. Brankář Skansen se ještě věnoval diskusi s rozhodčím. V nastalé strkanici poslal k zemi Berglin Rosetiho, ale vyvázl jen se žlutou kartou. Diváci bouřili a pořadatelé měli co dělat, aby je udrželi v patřičné vzdálenosti od hřiště. V divokém závěru prošel Baricelli a přestože byl dvakrát faulován, dostal se před Skansena a skoroval popáté. Rozhodčí si ještě zavolal oba faulující hráče a ukázal jim žluté karty. A pak za protesty ještě inkasoval rozzuřený Davyděnko další žlutou. To už byla situace téměř neudržitelná, diváci se snažili dostat do hřiště a rozhodčí raději na konci 89. minuty zápas ukončil. San Marino tak pokračuje ve své spanilé jízdě skupinou C a bez ztráty bodu vede tabulku.

1. San Marino 3 3 0 0 9:2 9
2. Guam 3 2 0 1 6:3 6
3. Aljaška 3 0 1 2 3:7 1
4. Špicberky 3 0 1 2 3:9 1

Skupina D

Po polovině kvalifikace je překvapivým lídrem Bhútán. Ten v souboji neporažených zdolal Barmu a dosud neztratil ani bod. Konečně zabralo Kiribati, které v oceánském derby přehrálo Nauru  a prvním bodovým ziskem se zapojilo do boje o postup. Nauru je na posledním místě bez bodu a pravděpodobně i bez šance na úspěch.

84. Shamling 3:1

Rozhodčí Khambe (SIK) /1/. Hráno 19. 6. v Thimphu, 1323 diváků.

Bhútán: Ringwe 8 - Rao 7, Shamling 6, Ranjeet 6, Dhorbu 5 - Lapchong 6, Samsung 5 (64. Timche), Wangyak 7 - Linzian 8 (85. Timbochhe), Umchog 5 (88. Myangre), Lapchuk 6

Barma: Ehm Su 5 - Po Khnya 5, Ohn Pok 6, Thou Swin 4 (84. Han), Ha Shan 5 - Ma Do Kchan 6, Wu Hnja Ja 6, Po Tok 5 (66. Swi Nya) - Na Pij 6, Do Ho Wen 5 (71. Ho Won), Ma Kchwei 5

V Bhútánu nepřeje kvalifikačním zápasům počasí. Teplota pouhých 13 °C, mlhavo a  vytrvalé mrholení, to nebyly podmínky pro fotbal ideální. A první půlhodina tomu také odpovídala, na obou stranách se hrál dost ospalý fotbal bez důrazu, s chybami a bez výraznějších šancí. Pak se však podařila rychlá akce hostům z Barmy, na jejímž konci byla přesná střela zcela volného Na Pije, který svou už šestou kvalifikační brankou otevřel skoore. Od té doby Barmánci převzali kontrolu nad zápasem a byli mnohem aktivnější. Vytvořili si i další šance, ale další branky už nepřidali. Velký podíl na tom měl vynikající výkon domácího brankáře Ringweho, který zlikvidoval bezmála tři goalové šance. Tu největší zmařil Do Ho Wenovi, který po kiksu v domácí obraně měl odkrytou polovinu branky, ale Ringwe tygřím skokem zázračně střelu vyrazil. O přestávce bylo zřejmě v domácí kabině dost rušno, protože do druhé půle vlétli Bhútánci jako vyměnění. Naopak hráči Barmy zřejmě úvod poločasu dost podcenili a brzy musel Ehm Su čelit velkému tlaku. A v 55. minutě bylo vyrovnáno. Po chytrém přiklepnutí Linziana se trefil nabíhající Rao, který tak odčinil chybu u inkasované branky v první půli, kdy nepokryl Na Pije. Rao vůbec patřil k nejaktivnějším hráčům na pravé straně brousil lajnu nahoru - dolů a posílal do pokutového území soupeře nebezpečné centry. Po jednom z nich zazmatkoval Thou Swin, kdy chtěl poslat hlavou malou domů, ale míč trefil na kopačku číhajícího Lapchuka a Ehm Su byl bez šance. Domácí tak během čtyř minut otočili skore a ovládli hru. Probudili se i fanoušci a v bouřlivé atmosféře se najednou hrálo podle bhútánských not. Barmáncům se přestalo dařit ve středu pole a Na Pij na hrotu se prakticky nedostal k míči. Nepomohla ani střídání, naopak šest minut před koncem se nečekaně z dálky trefil domácí Shamling a bylo rozhodnuto. Velký podíl na vítězství měl brankář mistrovského Bjakaru Ringwe, který v první půli pomohl udržet přijatelný výsledek. Po změně stran se rozehrál vedle už zminovaného Raa také Linzian na hrotu, který sice branku nedal, ale hodně toho naběhal, velmi dobře napadal a byl hodně nebezpečný. Barma zvládla dobře první půli, ale neproměnění šancí se jí stalo osudným.

78. Kiribatani 1:4

Rozhodčí Opalena (VAN) /0/. Hráno 19. 6. v Anabaru, 1716 diváků.

Nauru: Cchi 5 - Moluk 6 (84. Nuru), Peleme 5, Meline 5, Garibawu 4 - Pizzaro 5, Berril 6, Freedom 4 (46. Bourne 6)  - Parasty 7, Pamuwagir 5, Drytt 3 (46. Tuberini 7)

Kiribati: Otongo 6 - Seroi 7, Kabutaro 6, Trapatani 5, Morawa 6 (60. Kiribatani 7) - Arepatemaere 7, Matemakiti 7, Motomoto 5 - Krkbrk 7 (88. Notoriki), Rakwa 6 (74. Riberi), Rakotofarupukiti 5

V Anabaru konečně favorizované Kiribati zabralo a zejména díky velmi dobré první půli vybojovalo první vítězství. Domácí se snažili, ale soupeř byl lepší. Po dvanácti minutách šli hosté do vedení po hlavičce Krkbrka, kterého skvěle našel Rakwa, uklidnili se a měli hru pod kontrolou. Domácí hráči podporovaní velmi slušnou návštěvou v kdysi slavném Es Time Centru bojovali, ale dělali také dost chyb v rozehrávce a soupeř trestal chyby nebezpečnými protiútoky. Hodně vidět byl Krkbrk, který se na hrotu dostal k několika dobrým příležitostem. V polovině poločasu se prosmýkl podél statujícího Garibawu, vyměnil si míč s Matemakitim a prakticky do prázdné branky zvýšil na 2:0. O chvíli později domácí nechali snadno uniknout Arepatemaereho, který viděl volného Matemakitiho a kiribatský špílmachr přesnou střelou k tyči nedal Cchimu šanci. Mladý středopolař Arepatemaere ozdobil svou premiéru v reprezentačním dresu nejen asistencí, ale také velmi dobrým výkonem. Po změně stran hráči Kiribati hodně zvolnili tempo  a umožnili domácím dostat se do hry. Domácí trenéři provedli dvě změny, které se povedly, oba středopolaři, Bourne i Tuberini byli dost vidět. Převaha Nauru ale byla pouze optická. Kiribati hrálo s přehledem v obraně a Otongo v brance ani neměl moc práce. Centrované míče s jistotou pochytal. Jediným nebezpečím byl Parasty, který se rozehrál k dobrému výkonu a dokázal se dostat i ke střelám, ale Otongo byl vždy pozorný. Až v 68. minutě Parasty skvěle našel Berrila, který si zaběhl za obranu a Otongo poprvé inkasoval. Další branka do jeho sítě už nepadla, i když střela Tuberiniho jen o chlup minula levý horní roh branky. Z ojedinělé akce pak dvanáct minut před koncem zaskočil Chhiho přesnou střelou střídající Kiribatani a stanovil konečné skore. Vítězství Kiribati bylo zcela zasloužené.

1. Bhútán 3 3 0 0 9:4 9
2. Barma 3 2 0 1 10:4 6
3. Kiribati 3 1 0 2 5:8 3
4. Nauru 3 0 0 3 4:12 0