Úvod » Fotbal » ostatní ligy

Andaman Super League - 9. kolo

publikováno 20.05.2015

Už jistý vítěz soutěže Eleven Shooters prokázal svou suverenitu v utkání s druhou Garacharamou. Domácí hráli v pohodě a do poločasu nasázeli soupeři tři branky. Ve druhé půli už to byla spíše exhibice, po čtvrté brance Mukeshwana už Shooters předváděli festival zahozených šancí, hodně toho za děravou obranou Garacharamy ještě pochytal Bridrihaprasany, ale porážce svého týmu zabránit nemohl, jeho spoluhráči totiž nevyslali na branku Rawiho jedinou střelu. Garacharama druhé místo neudržela, protože ji přeskočil Rutland po hladké výhře na hřišti trápícího se Nachuge. To na jaře ještě nevyhrálo a jeho propad až na poslední místo je překvapením, čekalo se, že ambiciozní tým bude bojovat spíše na opačném konci tabulky. Naopak po katastrofální první polovině soutěže se zvedli Port Blair Uppers. Tentokrát přehráli Sentinel a poprvé opustili poslední příčku tabulky. Sentinel opět selhal v útočné fázi, hráči si sice vypracovali několik slibných šancí, ale Ratnaparnu překonat nedokázali. Naopak svůj den neměla reprezentační brankářská jednička Prdivadira. Po jeho chybě při centru domácích vstřelil šest minut před koncem rozhodující branku Trichupandraswamy.

Nachuge Typhoons - Rutland Snakers  0:3 (0:1)

39. Prachundrapathi 0:1, 56. Pappampaddam 0:2, 89. Jangili 0:3

Eleven Shooters - Garacharama FC  4:0 (3:0)

8. Chauhapattandhya 1:0, 32. Biraneshtra 2:0, 40. Chauhapattandhya 3:0, 53. Mukeshwan 4:0

Port Blair Uppers - Sentinel Jets  2:0 (1:0)

38. Drytt 1:0, 84. Trichupandraswamy 2:0

1. Eleven Shooters 9 7 1 1 22:11 22
2. Rutland Snakers 9 4 2 3 17:14 14
3. Garacharama FC 9 3 3 3 12:16 12
4. Port Blair Uppers 9 3 1 5 13:13 10
5. Sentinel Jets 9 2 3 4 14:18 9
6. Nachuge Typhoons 9 2 2 5 16:22 8