Úvod » Livescore

Přehled online přenosů

publikováno 12.05.2015

V sekci Livescore se chystají další online přenosy. Plánujeme oba semifinálové zápasy Poháru FIFAC. V pátek 15. května v 18 hodin to bude přenos ze zápasu Barlow United - Geyzing Glacires a v sobotu dopoledne v 10 hodin přenos ze zápasu Sparta Temenice - Akyab Sailors.

Ze 13. a 14. kola ligy Moravy se pokusíme zajistit konferenční přenos všech čtyř zápasů se zaměřením na nejdůležitější zápasy. Hraje se vždy v neděli, 24. května zřejmě ve 20 hodin ze záznamu a 7. června rovněž od 20 hodin.

Z posledního kola ligy Mauritiu se bude realizovat online přenos ze zápasu FC Union Flacq - North Lagoon Clippers v pátek 22. května, předběžně od 19 hodin. Jedná se o přímý souboj o titul.

V jednání jsou i přenosy z kvalifikace MS. 28. května to bude zápas Svazijsko - Lesotho a 29. května zápas Mauritius - Bermudy.

Ze třetího kola kvalifikace zatím nebylo rozhodnuto, v jednání jsou zápasy Svazijsko - Andamany a Aljaška - Guam.