Andaman Super League - 8. kolo

publikováno 06.05.2015

Dvě kola před koncem je znám mistr andamanské Super League. Na jaře poněkud pokulhávající Eleven Shooters dokázali vybojovat tři body v Nachuge a udrželi sedmibodový náskok, což jim stačí k oslavě prvního titulu a postupu do nového ročníku Poháru FIFAC. Na 2. místo se už posunula Garacharama po výhře nad Port Blair Uppers. Vyhrocené derby měli dlouho pod kontrolou hosté, jejichž forma je na jaře mnohem lepší, než v první polovině soutěže, ale 13 minut před koncem po sporné situaci před brankou Ratnaparny zasunul míč do branky Devalakuram a vyrovnal. Hosté reklamovali faul na brankáře a následovala strkanice, při níž měl zkušený rozhodčí Uttrum plno práce, aby hráče uklidnil. Po dvou minutách se pokračovalo a hned po rozehrání nekoncentrovaní hráči Uppers ztratili míč a Brihadavidra překonal Ratnaparnu podruhé. Na rychlý zvrat v utkání už Uppers nedokázali reagovat a poprvé na jaře prohráli. Nedaří se Sentinelu. Druhý tým po polovině soutěže na jaře získal pouhý bod a změna nepřišla ani na Rutlandu. V zajímavém utkání domácí brzy vedli po brance Koodyho a měli i další šance, tu největší spálil Netutakkaam, když zblízka nastřelil tyč Prdivadirovy branky. Po půlhodině udeřilo na druhé straně. Jannananah krásně vysunul Ogoga, který prostřelil Seru v brance a připsal si už čtvrtý střelecký zápis. Do druhé půle vstoupil lépe Sentinel a Bhgwar poslal hlavičkou svoje mužstvo do vedení. Pak ale domácí přidali a soupeře sevřeli. Výsledkem bylo vyrovnání Zhaby, který zaskočil Prdivadiru střelou z úhlu, dvanáct minut před koncem se pak prosadil dobře hrající Jangili a rozhodl o vítězství Rutlandu. Sentinel tak klesl už na 4. místo, Rutland se posunul na 3. příčku a stále má šanci bojovat o Pohár FIFAC.

Rutland Snakers - Sentinel Jets  3:2 (1:1)

15. Koody 1:0, 28. Ogogo 1:1, 52. Bhgwar 1:2, 61. Zhaba 2:2, 78. Jangili 3:2

Garacharama FC - Port Blair Uppers  2:1 (0:1)

33. Uchchiprasane 0:1, 77. Devalakuram 1:1, 80. Brihadavidra 2:1

Nachuge Typhoons - Eleven Shooters 2:3 (1:2)

11. Chauhapattandhya 0:1, 22. Virindavadanan 1:1, 43. Soswatri 1:2, 53. Jayanantnath 2:2, 66. Soswatri 2:3

1. Eleven Shooters 8 6 1 1 18:11 19
2. Garacharama FC 8 3 3 2 12:12 12
3. Rutland Snakers 8 3 2 3 14:14 11
4. Sentinel Jets 8 2 3 3 14:16 9
5. Nachuge Typhoons 8 2 2 4 16:19 8
6. Port Blair Uppers 8 2 1 5 11:13 7

4 - Soswatri, Biraneshtra (ELE), Ogogo (SEN), Uppatlaney, Swinshahshahan, Uddamalakolabundy (NAC)

3 - Utnaprasiknarane, Chauhapattandhya (ELE), Kamdesh, Papanjanmandarin (GAR), Param (SEN)