Úvod » Fotbal » liga Moravy

9. kolo ligy Moravy

publikováno 01.04.2015

Ve druhém jarním kole vedoucí trojice nezaváhala a připsala si cenná vítězství. Nejvíce práce se svým soupeřem mělo Pobučí, které si s betonem Pekařova ne a ne poradit. Až v závěru rozhodl Tim Hitchcock zápas, který měl být jasnou záležitostí. V ostře sledovaném utkání si přivezla všechny body Temenice z Vikantic, gólů se diváci dočkali až ve druhém poločase. Nejlepší výkon kola předvedly Rejhotice, které deklasovaly Klepáčov na jeho  hřišti vysoko 5:0. Dobře si vedl i poslední Přemyslov. Ve druhém poločase přehrál Vernířovice a připsal si cenné vítězství. V tabulce se nic nezněnilo, všechna mužstva zůstala na svých místech.

8. Přemyslov 9 3 0 6 16:27 9

V tabulce střelců si Zola dvěma brankami upevnil vedení, má na kontě už 11 branek. Další pořadí: Tim Hitchcock 8, Bolek 7, Tomas a Masálek 6, David Guma 5.

Příští kolo: Rejhotice - Přemyslov (online přenos), Vernířovice - Vikantice, Temenice - Pobučí, Pekařov - Klepáčov.

Druhá liga

Souboj dvou vedoucích mužstev se odehrál v Krásném. Lépe se vedli domácí, kteří porazili Dynamo Cotkytle 3:1 a dostali se do čela tabulky. Třetí Nedvězí ztrácí na postupové druhé místo 4 body. Na konci tabulky si polepšila Štolnava, která vyprášila Rejvíz 4:0 a dostala se mimo barážové pozice. Poslední Bukovice nestačily na Ramzovou.

Potůčník - Nedvězí 0:1 (0:1)

43. Zelenec 0:1

Bukovice - Ramzová 2:4 (1:3)

10. Ilja Zachrník 0:1, 13. Čapoun 0:2, 39. Nádeníček 1:2, 44. M. Rumcajs 1:3, 53. Bílek 1:4, 73. Bobek 2:4

Štolnava - Rejvíz 4:0 (4:0)

21. Lelek 1:0, 30. Ptáček II. 2:0, 39. Šuplík 3:0, 41. Panožka 4:0

Krásné - Cotkytle 3:1 (2:1)

13. Martínek 0:1, 21. L. Šarda 1:1, 39. M. Šarda 2:1, 84. Klikatý 3:1

1. Krásné 9 7 0 2 21:14 21
2. Cotkytle 9 6 0 3 16:12 18
3. Nedvězí 9 4 2 3 15:12 14
4. Ramzová 9 3 3 3 17:17 12