Nova Vikantice - Dynamo Rejhotice 3:1 (1:0)

64. Vosel 3:0
  65. Šeřík ŽK
  79. Šeřík (Derrick) 3:1

Rozhodčí Adámek  /0/, 411 diváků.

Zápas se vedoucímu celku tabulky nevydařil. Vikantice byly lepší a vyhrály zaslouženě. V prvním poločase nebyl k vidění bůhvíjaký fotbal, ve druhé půli se výkon domácích zlepšil a zaslouženě dovedli zápas do vítězného konce.  Kuriozitou byla žlutá karta rejhotickému Šeříkovi, kterou rozhodčí Adámek udělil hráči až po skončení utkání, přestože ji měl dát už v 65. minutě. Zapomněl si totiž karty v kabině. Více o průběhu utkání v sekci livescore.

Rozhodčí Koula  /0,  305 diváků.

Pobučí využilo zaváhání Rejhotic a po vysokém vízězství nad nováčkem z Přemyslova se obhájce prvenství dostal na první místo. Od začátku nebylo pochyb, kdo je pánem na hřišti. Pobučí začalo drtivým náporem a mezi 8. a 12. minutou prakticky rozhodlo zápas třemi góly. Přemyslov se pak poněkud vzpamatoval a do konce prvního poločasu už další pohromu nepřipustil. Ale po změně stran pokračoval střelecký koncert Pobučí a v síti Zemáka přibyly další góly. Výborně zahrál Mauritijec Tim Hitchcock i oba bratři Aňátkové. Přemyslov bude mít v lize ještě hodně starostí, zatím zůstává bez bodu na chvostu tabulky.

Dukla Klepáčov - Dřevař Vernířovice 3:2 (1:0)

39. Giletti (Lukáš) 1:0
49. Točník 2:0
  74. Grubauer (Tungura) 2:1
  76. Jarda (Petlička) 2:2
85. Giletti (Škába) 3:2

Rozhodčí Fadrhonc  /0/, 223 diváků.

Druhý nováček, klepáčovská Dukla, se po zlepšeném výkonu odpoutal z posledního místa, když dokázal zdolat silný tým Vernířovic. Domácím vyšel výborně první poločas, kdy měli stálou převahu. Gólu se diváci dočkali až v 39. minutě, ale stál za to. Lukáš poslal krásný křižný pas do běhu Gilettimu, ten z rohu pokutového území přímo z voleje trefil křižnou střelou zadní horní růžek Svitávkovy branky. Ve druhé půli zvýšil Točník po chybě Nešvery na 2:0 a pak se domácí poněkud zatáhli. To se jim ale nevyplatilo, Dřevaři zvýšili tempo a dočkali se dvou rychlých branek za sebou, které znamenaly vyrovnání. V dramatickém závěru se útočilo na obou stranách, obě mužstva chtěla vyhrát. V 85. minutě se podařilo výbornému Gilettimu využít uličku Škáby a rozhodnout zápas, který se musel divákům líbit. Klepáčov se vyšvihl do první poloviny tabulky, zatímco Vernířovice se propadly na šesté místo.

Baník Pekařov - Sparta Temenice 6:1 (2:1)

Rozhodčí Piškula  /1/, 242 diváků.

Pekařov podal svůj nejlepší výkon podzimu a po překvapivě výborném výkonu získal první tři body. Odpoutal se tak z posledního místa v tabulce, ale zůstává v sestupovém pásmu na 7. místě. Ráz zápasu dala rychlá úvodní branka už ve 4. minutě. Po centru Patrika Ovesného se hlavou trefil Bolek. To dobácí tým nabudilo a začal se hrát rychlý, útočný fotbal. Na vyrovnání odpověděl opět Bolek, tentokrát po centru Prášilíka skoroval bodlem asi z 15 metrů. Ve druhé půli Temenice nastoupila aktivněji a snažila se o vyrovnání. Ale chyba v obraně, kterou využil chytře Martin Kaňák, nápor hostí zastavila. Přišel čtvrtý gól, o který se postaral Patrik Ovesný krásnou střelou z přímého kopu. Skvělý výkon dovedli domácí hráči až do závěrečného hvizdu. Přidali ještě další dvě branky a postarali se o největší překvapení kola a potěšili své nejvěrnější příznivce.

8. Přemyslov 4 0 0 4 4:15 0

Střelci kola se stali Bolek z Pekařova a Sanmarinec Giletti z Klepáčova, oba dosáhli dvou branek. Ve střelecké tabulce je na prvním místě stále rejhotický Zola s pěti brankami. Čtyři góly má na svém kontě Tim Hitchcock z Pobučí, po třech dosáhli Bolek, Miloš Kovařík a Tomas.

Program pátého kola bude poněkud roztažen. Už ve čtvrtek 9. října se předehrává zápas Vernířovice - Pekařov. V neděli 12. října se hrají zápasy Přemyslov - Klepáčov a Vikantice - Pobučí, v pondělí kolo zakončí zápas Rejhotice - Temenice.

Druhá liga

Ve čtvrtm kole nezískaly domácí týmy ani jeden bod. Oba vedoucí celky vyhrály venku - Cotkytle v Potůčníku a Rejvíz na Ramzové. Oba se dělí díky stejnému skore o první místo v tabulce. Nedaří se stále Slovanu Štolnava. Doma nestačil na Nedvězí a je bez bodu stále poslední.

8. Štolnava 4 0 0 4 2:9 0

Program 5. kola (všechny zápasy se hrají v neděli): Nedvězí - Rejvíz; Cotkytle - Ramzová;, Krásné - Potůčník; Štolnava - Bukovice.