Acquaviva - Serravalle 1:2 (0:1) Pagliani - Charleston, Baricelli
Faetano - M. Giardino 2:2 (2:1) Mamarosa 2 - Attenda, Paderta
Fiorentino - Juventus 1:3 (1:3) Moderati - Paradella 2, Solferini

3. Serravalle 3 1 2 0 8:7 5
4. M. Giardino 3 0 2 1 7:8 2
5. Faetano 3 0 2 1 7:10 2
6. Fiorentino 3 0 1 2 3:6 1

Třetí kolo přineslo pro domácí týmy jen jeden bod. Dosud vedoucí Acquaviva nestačila na Serravalle. Až za stavu 0:2 se podařilo Paglianimu snížit, na vyrovnání ale už nezbyly síly. Mistrovské Faetano vedlo nad Monte Giardinem už 2:0, ale vedení neudrželo. Ještě do poločasu snížil Attenda a krátce po změně stran vyrovnal Paderta. Další gól už nepadl. Juventus zaskočil Fiorentino drtivým nástupem, už v 15. minutě vedl 3:0. Fiorentino ještě dokázalo snížit, ale Juventus vedení udržel a po třech kolech se dostal na první místo v tabulce.

6. FC Mbabane 3 0 0 3 1:8 0

Nhlangano Ngwarumas udrželo vedení v tabulce, doma si snadno poradilo s Hluti 3:0. Mistrovský FC Mbabane stále čeká na první bod. S Mahambou sice vedl 1:0 až do 82. minuty, ale v závěru hosté otočili zápas  a vezou si tři body. Zápas Croydon - Ngwanes skončil po divokém průběhu 2:2. Croydon dvakrát vedl, ale Ngwanes vždy dokázali vyrovnat. Gól na 2:2 z penalty v 75. minutě vzbudil hodně emocí a domácí se ještě dlouho zlobili na rozhodčího. Výsledek se už ale nezměnil, nováček Croydon zůstává bez vítězství na předposledním místě.

Lesotho

Teyateyaneng - Pitseng 2:1 (0:1) Molimoli, Kwahlu - Breyc
Mafeteng - Simpi 1:4 (1:1) Warwick - Babulca 2, Bakuku, Meshuge
Mohlokulu - Sehlabathebe 2:4 (1:1) Kakungele, Mayunapool - Ukundele, Simpo, Bwluwi, Ranostanu

1. Sehlabathebe 3 2 1 0 8:4 7
2. Teyateyaneng 3 2 0 1 6:9 6
3. Mohlokulu 3 1 1 1 10:6 4
4. Pitseng 3 1 1 1 3:3 4
5. Simpi 3 1 0 2 6:6 3
6. Mafeteng 3 0 1 2 4:9 1

Po třetím kole se do čela dostal tým ze Sehlabathebe, který v zajímavém zápase zvítězil v Mohlokulu 4:2. V zápase prvního s druhým z minulé sezóny mistr Mafeteng vysoko podlehl týmu Simpi 1:4 a usadil se na posledním místě tabulky. Teyateyaneng otočil zápas s Pitsengem a po třech kolech je na druhém místě, což je pro nováčka velmi lichotivé umístění. Oba vedoucí týmy se střetnou v příštím kole v Sehlabathebe, což bude jistě velmi zajímavý zápas. Stejně jako v některých dalších ligách se nedaří mistru. Mafeteng má jediný bod a je poslední.